Tele

Sony testib uut striimimisteenust, kuid Eestisse see niipea ei jõua

Video Pass pakub PlayStation Plusi tellijatele lisatasuta filme ja seriaale.Foto: Sony

Sony hakkas testima PlayStation Plus Video Pass striimimisteenust, kuid hetkel on see saadaval ainult Poolas.

Video Pass lekkis eile Poola PlayStationi e-poe vahendusel ning andis alust arvata, et ilmumas on uus striimimisteenus, mis on seotud videomänguteenusega PlayStation Plus. Uus teenus 22. aprillil tõepoolest ilmus, kuid esialgu testitakse seda ainult Poolas.

PlayStation Plus Video Pass annab PlayStation Plusi tellijatele võimaluse vaadata juurde maksmata filme ja teleseriaale. Testversioonis pakutav sisuvalik ei ole eriti lai: näha saab 15 filmi ja 6 sarja, kuid tulevikus peaks vaadatava sisu valik laienema.

Lähiajal Video Passi laiemat levikut siiski oodata ei tasu: Poolas eile alanud testperiood kestab kuni järgmise aasta 22. aprillini. Aasta ajaga loodab Sony välja selgitada, kas PlayStation Plusi kasutajad tunnevad huvi ka filmide ja seriaalide striimimise vastu.

PlayStation Plusiga seotud striimimisteenuse loomine ei ole Sony poolt kõige üllatavam samm. Märtsi alguses teatas Sony, et lõpetab peagi PlayStationi e-poes filmide ja seriaalide müümise, kuna kasutajad tunnevas striimimise vastu suuremat huvi.

Video Pass aitaks tõsta ka PlayStation Plusi tellimuse väärtust, mis on viimasel ajal hakanud jääma Xbox Game Passi varju.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.