Tele

Täna näeb erisaadet, mis keksendub kolmele koroonakriisi eesliinitöötajale

Saade algab kell 19:30 TV3s.Foto: TV3

Täna jõuab TV3s eetrisse erisaade “Sõda tundmatu vaenlasega”, kus ööpäeva jooksul jälgitakse koroonakriisi ajal eesliinil töötavat kolme inimest – Kuressaare haiglasse appi läinud meditsiinitudengit ja ajakirjanikku Angelat, Omniva kullerit Raidot ning kiirabitehnikut Andot. 

Erisaate toimetaja Liina Kanarbiku sõnul on kõigi kolme panus võitluses epideemiaga olnud hindamatu.

Angelat, Raidot ja Andot ühendab see, et ajal, kui koroonaepideemia Eestis lahvatas, polnud neil võimalust koju varju jääda, vaid nad läksid sõna otseses mõttes rindejoonele, et viirus alistada.

Igaühel neist on võidelda oma lahing. Raido seisab selle eest, et inimestel oleks võimalikult vähe vaja toast väljas käia ja toimetab neile nii toidu- kui ka esmatarbekaubad kätte.

Angela on kohalikus lehes toimetaja ja samal ajal õpib Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis meditsiiniõeks. Kui tema kodusaarest Saaremaast sai riigi suurim koroonakolle ja naise kursusekaaslane talle helistas, et äkki ta saab tulla kaheks päevaks haiglasse appi, kuna viirus murdis järjepanu ka kliiniku töötajaid, oli Angela kohe nõus.

Ando on karastunud mees, ent kui koroonaviirus Eestisse jõudis, jagus paanikat ja muret ka tema kodukanti Jõhvi. Kiirabitehnikuna ja kaitseväe parameedikuna on töökoormus kordades suurem – viirusehirmu tõttu on väljakutsete hulk tõusnud.

“Seitsmeste eri: sõda tundmatu vaenlasega” on TV3s täna kell 19.30.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.