Tele

“Tantsud tähtedega” kolmandast saatest lahkusid Juss Haasma ja Kerstin Kruuse

Kolmandast saatest lahkusid Juss Haasma ja Kerstin KruuseFoto: TV3

Eile õhtul TV3 vaatajate ette jõudnud “Tantsud tähtedega“ kolmandast saatest lahkus kohtunike otsuse ja televaatajate hääletuse tulemusel näitleja Juss Haasma koos treeneri Kerstin Kruusega.

Haasma sõnul arutasid nad enne saadet treeneriga, et kui nad peaks lahkuma, siis ikka sirge seljaga.

“Saatest võitsin palju sõpru, sain enda kohta väga palju teada ning koos Kerstiniga veedetud aeg oli kui muinasjutt,“ sõnas Haasma pressiteates.

“Me nautisime iga etteastet ega vahetaks seda aega millegi vastu. Andsime endast maksimumi ja see oli äge sõit koos Jussiga!“ märkis Kruuse.

Kolmandas saates tantsisid tähed muusikapalade saatel, millega olid seotud nende isiklikud lood. Õhkkond oli liigutav ja südamlik ning pisaraid väreles silmis nii osalejatel, kohtunikel, saatejuhtidel kui ka publikul.

Juba nädala pärast on eetris “Tantsud tähtedega“ neljas saade, kus võistleb kuus tantsutähte: Ülle Lichtfeldt ja Marko Mehine, Ruslan Trochynskyi ja Anabel Aunver, Birgit Sarrap ja Marko Kiigajaan, Jüri Ratas ja Kristina Tarmet, Brigitte Susanne Hunt ja Robert Veskus, villemdrillem ja Greta Korju.

Nüüdseks on “Tantsud tähtedega“ kuuendast hooajast lahkunud Kadri Tali ja Mairold Millert ning Juss Haasma ja Kerstin Kruuse.

Ka kogu eeloleva nädala saavad televaatajad helistada oma lemmiku poolt, toetades sellega Eesti Vähiliidule mobiilse kompuutertomograafi soetamist.

“Tantsud tähtedega“ neljas saade alustab TV3 otse-eetris järgmisel pühapäeval kell 20.00.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.