Tele

Telia TV lõpetab mitmete telekanalite edastamise

Telia TV vaade arvutisFoto: kuvatõmmis

Uuest aastast kaovad Telia TV-st mitmed kanalid, mis pole suutnud endale piisavalt suurt vaatajaskonda leida. Nende asemele lisandub aga uusi valikuid.

Telia Eesti televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuht Birjo Kiik ütles Geeniusele, et valikust kaob 11 kanalit. Nendeks on Pingviniukas, Duck TV, myZen.tv, FuelTV, Eurochannel, C-Music, Kika, SVT Barn, EntusiastTV, Canal 24 Horas ja Eurosport Playeri keskkond. Kõik need kanalid suletakse 31. detsembril 2021.

“Siin mängib rolli ilmselt see, et mitmed sulgemisele minevad kanalid on niinimetatud nišikanalid ehk mõnele kitsamale teemale suunatud, millel on Eesti väikese teleauditooriumiga turul raske endale suurt vaatajaskonda kindlustada,” nentis Kiik.

Ebapopulaarsete kanalite asemele on pakettidesse lisandumas aga uusi kanaleid, mis vaatajatele rohkem meelejärele peaks olema.

“Kohe uue aasta alguses on (alates 01.01.2022) lisandumas erinevatesse pakettidesse mitmed kanalid, mida on varem saanud vaid eraldi tasu eest noppekanalina tellida või mis on seni kuulunud vaid Family paketi valikusse. Näiteks lisandub Lastenurka kaks kauaoodatud kanalit: Smartzone ja nick Jr.,” märkis Kiik.

Lisaks juba nimetatud lastekanalitele lisandub 1. jaanuarist valikusse ka Viasat Explorer, Viasat Nature ja Kinokomedia. Samuti jõuab Telia TV klientideni täiesti uus telekanal HGTV (Home & Garden TV), mida edastatakse eestikeelsete subtiitrite ning vene- ja inglisekeelse heliga.

“Lisaks muutub aina populaarsemaks Telia enda telekanal Inspira, mis toob vaatajani põnevad filmid, sarjad ja spordivõistlused eesotsas Paf Eesti-Läti korvpalliliiga ja BC Kalev/Cramo mängudega VTB Ühisliigas. Samuti sisaldab Inspira eksklusiivset omatoodangut nagu e-spordi turniirid, kontserdid ning seiklussaated,” sõnas Kiik.

Kes ei tea, millise paketi ja/või milliseid noppekanaleid ta Telia TV-s tellinud on, saab seda kontrollida Telia iseteeninduses

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.