Tele

Välja kuulutati tohutu hulk uusi “Star Warsi” filme ja seriaale

Lucasfilmi president Kathleen Kennedy avalikustas, mida tulevik "Star Warsi" fännidele toob.Foto: Disney

Loodetavasti ei ole sul veel “Star Warsist” villand saanud, sest Disney kavatseb meid lähiaastatel “Tähesõdadesse” uputada.

Jedi rüütlile Obi-Wan Kenobi keskenduv teleseriaal avalikustati juba eelmisel aastal. Teame, et peaosas astub taaskord üles filmides Kenobit kehastanud Ewan McGregor, kuid äsja avalikustati, et McGregori kõrval näeme seriaalis ka Hayden Christenseni, kes mängis filmides Anakin Skywalkerit.

Hayden Christensenist ja Ewan McGregorist saavad taaskord vihavaenlased. Foto: kuvatõmmis

Kuna Kenobi seriaali tegevus toimub pärast “Star Warsi” eeltriloogia lõppu, siis ei kehasta Christensen enam Anakin Skywalkerit, vaid hoopis Darth Vaderit.

Veel avalikustati, et järgmise “Star Warsi” filmi väntab valmis “Wonder Womani” lavastaja Patty Jenkins. Filmi pealkirjaks saab “Rogue Squadron” ning see keskendub kosmoses sõdivatele hävituspilootidele. Lisaks sellele filmile on töös veel üks “Star Warsi” linateos, mille režissöör on uusima “Thori” filmi lavastaja Taika Waititi.

Viimase aja üks parimaid lisandusi “Star Warsi” universumisse on ülimenukas seriaal “The Mandalorian” ning ka selle sarja tegijatel on käsil uued projektid. Üks neist on seriaal “Rangers of the New Republic”, mille tegevus toimub paralleelselt “The Mandalorianiga”.

Teine uus seriaal on “Ahsoka”, mis keskendub mitmetest animaseriaaldiest tuntud jedile Ahsoka Tanole, keda on ühes “The Mandaloriani” episoodis kehastanud Rosario Dawson. Tema jätkab Ahsoka rollis ka uues seriaalis.

Foto: Disney

Uutest “Star Warsi” seriaalidest on veel töös “Andor”, mis keskendub filmist “Rogue One” tuntud spioonile Cassian Andorile. See sari peaks vaatajateni jõudma 2022. aastal. “Star Warsi” filmidest tuntud Lando Calrissian saab samuti oma seriaali, ka selle taga on “The Mandaloriani” tegijad.

Kuid see pole veel kõik! “The Acolyte” on põnevusseriaal, mille tegevus toimub Vabariigi viimastel päevadel. “The Bad Batch” on uus animaseriaal, mille keskmes on Kloonisõjas madistav sõdurite salk. “Star Wars: Vision” on parimate Jaapani animestuudiote loodav eraldiseisvate lühilugude sari. Ning “A Droid Story” on samuti uus animasari, milles astuvad rambivalgusesse legendaarsed R2-D2 ja C-3PO.

Kõik uued “Star Warsi” projektid jõuavad Disney+ striimimisteenusesse. Eestis see veel saadaval ei ole, kuid loodetavasti see lähiajal muutub.

Märksõnad: , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.