Uudis

Beach Grindi peaesinejate sekka lisandusid Bru-C ja Tommy Cash

Üks peaesinejaid on Tommy CashFoto: pressimaterjal

Südasuvel Pärnus toimuv muusikafestival avaldas uued esinejad, kes 8. ja 9. juulil Beach Grindil üles astuvad.

Peaesinejate sekka lisandusid äsja Tallinnas väljamüüdud kontserdi andnud Suurbritannia räppar Bru-C ning möödunud nädalal maailmaturnee lõpetanud visuaalkunstnik Tommy Cash. Lisaks astuvad festivalil üles Robin Schulz, Wilkinson, Dub FX, Luude, Cartoon, nublu & gameboy tetris, NOËP, 5MIINUST ja paljud teised.

Tänavu Eesti Muusikaettevõtluse Auhindadel Aasta Muusikasündmuse auhinna pälvinud Beach Grind on võtnud suuna žanriliselt laiema esinejate nimistu suunas. Elektroonilise muusika festivalina alustanud sündmus on aasta-aastalt esinejate sekka üha enam laiema ampluaaga artiste lisanud ning tänavune lineup on kõikide aastate lõikes kõige mitmekülgsem – räpist trummi ja bassini, beatbox’ist popmuusikani.

Bru-C kerkis Suurbritannia underground muusikaskeenes kiiresti esile ja on täna kohaliku trummi ja bassi ning UK Garage’i maastikul üks silmapaistvamaid artiste. Kaks täispikka albumit avaldanud muusik on teinud koostööd teiste seas Example’i, Bad Boy Chiller Crew’, Jamie Duggani ja paljude teistega, millega tõestab end mitmekülgse artistina. Lisaks on tal ette näidata väljamüüdud show’d ja ülesastumised nii Austraalias, Uus-Meremaal kui Euroopas.

Teise peaesinejana lisandus Beach Grindi artistide sekka Tommy Cash. Julgete visuaalide ja saundide poolest tuntud muusikul on ette näidata välja müüdud ülesastumised nii siin- kui sealpool lahte. Lisaks on ta teinud koostööd selliste suurte nimedega, nagu Diplo, Suicideboys, Charlie XCX, RiffRaff, A.G. Cook ja Little Big.

Tommy Cash on tuntud nii väljapaistvate muusikavideote kui eepiliste lava-show’de poolest ning viimasest saab ka Beach Grindi publik festivali nädalavahetusel osa.

8. ja 9. juulil toimuv Beach Grind on senini kõige suurema esinejate nimistuga. Kahe päeva jooksul astuvad Pärnu Rannapargis kahel laval üles Robin Schulz (Saksamaa), Wilkinson (Suurbritannia), Dub FX (Austriaalia), Bru-C (Suurbritannia), Tommy Cash, Luude (Austraalia), Cartoon, nublu & gameboy tetris, NOËP, 5MIINUST, Fred V (Suurbritannia), WATEVA, Jozels, Andromedik (Belgia), Siimi, Clicherik & Mäx, Futuristik, Majestim, MHKL & JAVÚ, Milwin (Rootsi), NCT (Holland), Perspective Shift, Pluuto ja YASMYN.

Lisainfo ja piletid leiab festivali kodulehelt aadressil www.beachgrind.ee.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.