Uudis

Egert Milder avaldas uue loo Tais filmitud muusikavideoga

Egert Milder avaldas uue looFoto: pressimaterjal

Täna ilmus Egert Milderil pärast mõningast pausi uus suvelugu “Jumped into the Water” koos Tais filmitud muusikavideoga.

Milder naasis hiljuti Eestisse pärast nelja kuud Tai Kuningriigis, kus ta ühes abikaasa Pireti ja tütre Milliga kohalikku kultuuri tundma õppis, sügisel eetrisse jõudvaks reisisaateks materjali filmis ja uueks muusikaks inspiratsiooni kogus.

Nii on ka värskelt ilmunud lugu “Jumped into the Water” suvist energiat täis ja julgustab vahel elus lahti laskma, riske võtma ja n-ö pea ees vette hüppama. Tais on filmitud ka vastilmunud loo muusikavideo koostöös operaator Mart Varesega. Muuhulgas teevad klipis kaasa ka andekad kohalikud Tai muusikud.

“Tais oli ikka päris kreisi. Päris suur väljakutse oli produtseerida ja lavastada muusikavideot tundmatul maal, sest lokatsioone oli nii palju ja just nende õigete muusikute kampa leidmine ei olnud samuti liiga lihtne. Aga vahel peabki ennast külma vette viskama ja vaatama, kuidas ellu jääd. Elu on õpetanud, et midagi põnevat mugavustsoonis ei juhtu. Et kasvada, tuleb vaeva näha ja piire nihutada,” sõnas Milder pressiteates.

Äsjailmunud loo kirjutas Milder Berliinis koos laulukirjutajate Matteo Capreoli ja Graham Candyga. Varasemalt on Milder välja andnud mitmeid populaarseid singleid ning edukalt üles astunud ka Eesti Laulu konkursil lugudega “Free Again” ning “Georgia (On My Mind)”, mis mõlemad ka piiri taga kuulajaskonna leidsid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.