Uudis

Inimesi frustreerivad Far Cry 6 mängusisesed vastased

Mängus Far Cry 6 on muutunud baaside vallutamine raskemaks.Foto: Gamerant

Kaugeltki mitte kõik mängijad ei ole rahul sellega, kuidas Ubisoft on viimases Far Cry mängus kapitaalselt ümber korraldanud selle, kunas ja kuhu vastased tekivad.

Far Cry mängudes saab üle võtta baase ja valveposte ning varasemalt sai seda teha mitut moodi. Võimalik on hambuni relvastatuna baasi sisse joosta ja parimat loota või hiilida ning vaikselt vastased eemaldada.

Osa frantsiisi fänne, kellele varem meeldis baase vaikselt vallutada, ei ole rahul uue seadistusega, kus mäng loob alati võitlemiseks uusi vastaseid. Ühe Redditi kasutaja arvates on uuest Far Cry’st ära võetud kogu stealth aspekt, mis talle varem Far Cry’de juures nii väga meeldis.

Tema sõnul ei ole see üldse lõbus, kui baasides ringi hiilides taassünnivad juba varasemalt ära tapetud vaenlased, kellest mängija on eemale läinud. Ta lisas, et peab mängides korduvalt kõrvaldama samu vastaseid ning lõpuks on sunnitud liikuma veidrates kohtades, et mitte lahkuda surnud vaenlaste lähedusest. Vastasel juhul ärkaks nad uuesti ellu.

Postituse kommentaatorid on samal meelel, et stealth-stiilis mängimine on praegu suhteliselt välistatud. Küll aga loodavad fännid, et tegu on ikkagi veaga, mille Ubisoft peagi parandab. Sama tõdeb ka postituse autor, kelle arust oleks arendajad pidanud juba ammu probleemi märkama.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.