Uudis

Kaks Eurovisioonile saabunud artisti on anudnud positiivse koroonatesti

Artistid ei ole koroonat vältida suutnud.Foto: eurovisionworld

Rotterdamis toimuval Eurovisiooni lauluvõistlusel kehtivad karmid piirangud koroonaviiruse leviku tõkestamiseks, kuid sellest hoolimata on kahe delegatsiooni liikmete testid osutunud positiivseteks.

Laupäeval andis positiivse koroonatesti Poola eurodelegatsiooni liige Rafał Brzozowski. Teiste Poola tiimi liikmete testid olid negatiivsed. Nüüd on poolakate delegatsioon hotellis karantiinis, mistõttu jäädi eemale ka pühapäeval toimunud pidulikult Eurovisiooni avatseremoonialt.

Lisaks Poola artistile andis pühapäeval positiivse koroonatesti ka Islandi eurodelegatsiooni liige. Sarnaselt poolakatele annavad ka Islandi tiimi liikmed PCR-testid ning lähevad hotelli karantiini.

Islandi ja Poola delegatsioonide positiivsed testid toovad kaasa olulisi muudatusi ka kahele teisele eurotiimile. Kuna positiivse testi andnud artistidega jagavad hotelli ka Malta ja Rumeenia delegatsioonid, siis jäid ka nemad kõrvale pühapäevasest Eurovisiooni avatseremooniast.

Eurovisiooni poolfinaalid toimuvad 18. ja 20. mail, Eestit esindav Uku Suviste astub üles teises poolfinaalis. Lauluvõistluse suurfinaal toimub 22. mail.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.