Uudis

Kes tappis selle jobu? Õige pea saab näha Eestis ülimenukaks saanud sarja “Suured väiksed valed” teist hooaega

Lõpuks ometi. Seriaali “Suured väiksed valed” (“Big little lies”) teine hooaeg ei ole enam mägede taga. Päevavalgust on näinud esimene korralik treiler, mis toob kananaha ihule ja tekitab elevust ning kärsitust samaaegselt.

Pähe tekivad samad küsimused, mis viimase episoodi lõpuski. Kes tegi? Kellel sai lõpuks küllalt ja tappis Nicole Kidmani mängitud koduperenaise Celeste Wrighti egomaniakist ja vägivaldse abikaasa Perry Wrighti. Kas see oli Celeste ise või hoopis keegi ootamatu?

Klipist jookseb läbi, et selleks võis olla joogaõpetaja ja esimese hooaja kõige rahulikum tegelane Bonnie Carlson (Zoë Kravitz). Ent vaevalt nii oluline detail enne teise hooaja viimast episoodi välja tuleb.

Tõe ilmsiks toomiseks on liitunud ka näitleja Meryl Streep, kes mängib tasakaalu kaotanud ja “kogemata alla kukkunud” Perry Wrighti ema. Tema juba ühegi peategelase juttu ei usu ja videos on näha, et peamiseks kahtlusaluseks peab ta miniat ehk Celeste’i.

Muide, just Kidman oli see, kes veenis Streepi pärast 2018. aastal toimunut Kuldset Gloobust, kus ühtekokku võideti seitsmes kategoorias, et ta peab lööma sarjas kaasa. Kidman oli saatnud Streepile sõnumi, millele tuli vastus: “Tundub et mul ei jää muud midagi üle või mis?”.

Fännide suureks rõõmuks löövad kaasa kõik esimeses hooajas nähtud staarid – teiste seas Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley (“Süü on tähtedel”), Laura Dern, ja Adam Paul Scott.

Esimest osa on oodata juba õige pea – 9. juunil 2019 ehk teisisõnu täidab “Suured väiksed valed” HBO kanalis sarjast “Troonide mäng” tühjaks jäänud eetriaega.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.