Uudis

Microsoft lõpetab kahe Xboxi mudeli tootmise, sealhulgas kõige võimsama

Microsoft andis teada, et lõpetab uue mängukonsooli põlvkonna tuleku eel kahe eelmise generatsiooni konsooli tootmise. Nendeks on firma siiani kõige võimsam konsool Xbox One X ja ilma plaadimängijata Xbox One S All-Digital-Edition.

Eelmise põlvkonna konsoolidest toodab firma edasi Xbox One S mängukonsooli. Microsofti sõnul on see asjade loomulik käik, kuna uus konsool on peagi tulemas.

Microsoft lubab, et kõik nende uued mängud on mängitavad nii Xbox One Series Xi kui ka eelmise põlvkonna masinate peal, erinevalt Sonyst, kelle PlayStation 5 mängud on mängitavad üksnes uuel masinal. Samas – Microsofti vana ja võimsamat konsooli peagi enam osta ei saa.

Juba praegu on mitmetes piirkondades nende kahe Microsofti konsooliga olnud käes nappus ja nagu nüüd sai selgeks, siis ilmselt asjad paremaks ei muutu. Kuna edasimüüjatel erinevates kohtades on veel konsoole laos, siis ilmselt lähimate kuude jooksul saab veel konsooli osta.

Eestis on 2017. aastal müügile tulnud Xbox One X veel poodides olemas, aga Xbox One S digitaalset versiooni on juba väga raske leida.

Ilmselt novembris toob Microsoft välja enda uue konsooli Xbox One Series X, mis hakkab võistlema ilmselt samal ajal välja tuleva PlayStation 5-ga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.