Uudis

Sander Rebane avaldas oma esimese lühialbumi

Rebane tegeleb näitlemise kõrvalt ka muusikagaFoto: pressimaterjal

Näitleja Sander Rebane, keda avalikkuses tuntakse peamiselt näitleja ja saatejuhina, avaldas oma esimese EP “a PHASE”, mille raames teeb feature artistina kaasa ka LA-s resideeruv artist SVNDRA.

“Olen ligemale aasta oma lugusid kirjutanud, kuid seniajani on see kõik sahtlisse jäänud. Õrna värelusega südames, otsustasin, et on aeg see välja anda, et saaks oma muusikaliste otsingutega edasi liikuda,” sõnas Rebane.

Uut albumit tutvustas Rebane järgmiselt: “Ühel lõputult pikal, ühe-ja-sama krehvtise süntesaatori meloodia loopimisel, mõistsin, et see mis mind muusika juures ehk kõige enam tõmbab, on kadumine. Kadumine tollest lõputust sõnade maailmast.”

Ta lisas, et see album on tema, oma toorelt irratsionaalses mahlas, oma võimetusega sõnastada sõnastamatut. 

“Teisalt on see ka avantüürlik katsetus lasta lahti noist tahtmatult sirgunud ideaalipürgimustest. Mängida nii, nagu olen. Need lood on sirgunud mu peas, sõites lõputuid kilomeetreid, ühe-rekka-vahest-teise, tallinn-pärnu maanteel, karjudes ja röökides tolles volvo üleresoneerivas interjööris oma ülesatureeritud biitide peale – ning oma kujutluses olin alati mingi tüdrukuga, kuskil ruumis,” märkis Rebane.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.