Uudis

Spotify uus kasulik funktsioon lubab sul otsustada, mida su sõbrad kuulavad

Kõik osalejad saavad kontrollida, mis teiste seadmetes mängib.Foto: Spotify

Maikuus sai Spotify uue funktsiooni Group Sessions, mis lubas samas kohas asuvatel inimestel korraga hallata ja kuulata playliste ja erinevat sisu. Nüüd töötab Group Sessions viie inimesega, kes võivad asuda erinevates maailma nurkades.

Group Sessions on Spotify kasulik funktsioon, mis luba kuni viiel inimesel moodustada grupi, kus kõigil on võimalik kontrollida, millist sisu koos kaaslastega kuulatakse. Ühe inimese valikud peegelduvad tema kaaslaste seadmetes – kui sinu Group Sessionsis osalev sõber paneb enda seadmest mängima uue loo, siis hakkab see lugu mängima ka sinu seadmes.

Uut Group Sessionsi funktsiooni tutvustas Spotify juba mais, kuid nüüd on seda oluliselt uuendatud. Kui varem pidid kasutajad viibima samas kohas, siis nüüd ei ole geograafiline asukoht viieste gruppide loomisel enam faktor. Koos saab muusikat, taskuhäälinguid või muud sisu kuulata igas maailma nurgas asuvate kaaslastega.

Tasub meeles pidada, et kõik Group Sessions funktsiooni kasutajad peavad olema Spotify Premiumi tellijad. Alustamiseks hakka Spotifyst midagi kuulama ja vajuta ekraani vasakus alumises nurgas asuvale Connect nupule. Sealt saad alustada enda sessiooni ning leiad ka lingi, mille saad saata sõpradele, keda soovid kutsuda enda grupiga liituma.

Tegu on kahtlemata toreda mõttega – mitu inimest saavad koroonaajastul koos Spotify vahendusel aega veeta. Kuid seda saab ära kasutada ka väga tumedatel eesmärkidel. Sul on kahtlemata see üks sõber, kes lihtsalt teiste trollimiseks vahetpidamata “Baby Sharki” mängib, kuni kõigil hakab kõrvadest verd jooksma…

Muide, hiljuti tõi Spotify turule veel ühe uue ja kasuliku teenuse, millega saad kaks Premiumi kontot tõsiselt hea hinnaga.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.