Uudis

Tallinna lauluväljaku autokino: kuidas see töötab, kui palju maksab ja millal on seansid?

Tallnna lauluväljaku autokino alustab 15. mail.Foto: Tallinna lauluväljaku Facebooki konto kuvatõmmis

Lisaks Tartu ja Rocca al Mare autokinodele alustab täna autokino ka Tallinna lauluväljakul. Siit näed, mida see endast kujutab.

Apollo autokino on esialgsete plaanide kohaselt avatud Tallinna lauluväljakul 15. maist 18. juulini. Pileti hind on 15 eurot auto kohta, pileteid saab osta Apollo kino kodulehelt või mobiiliäpist. Kui tegu ei ole ühe leibkonnaga, siis tohib autos korraga viibida kuni kaks inimest.

Kino tarvis püstitatakse lauluväljakule suur LED ekraan. Filmide heli suunatakse läbi FM-sageduse autode raadiotesse. Seansid toimuvad esmaspäevast reedeni algusega kell 18 ja 22, laupäeval ja pühapäeval algavad seansid kell 16, 18 ja 22. Filmisõpradele lubatakse erinevaid kassahitte alates animatsioonidest kuni trilleriteni.

Millised on turvanõuded?

Autokino ajal on lauluväljakul kohal keskmiselt 20 töötajat, kes jaotuvad piletikontrolli, toitlustuse, toidukullerite, turvameeste ning liikluse ja parkimise reguleerijate vahel.

Tallinna Lauluväljakule sisenedes kontrollitakse pileteid kontaktivabalt viipega läbi autoakna, mille järel suunatakse auto ettenähtud parkimiskohale. Snäkke saab tellida Bolt Food mobiilirakendusega ja söögid tuuakse kino töötajate poolt klientide autodesse. Kohapeale on paigutatud desinfitseerimisjaamad, mida töötajad klientide tellimuste tarnimise vahepeal regulaarselt kasutavad.

Tualettruumide kasutamiseks enne seanssi tuleb klientidel autoga suunduda Tallinna Lauluväljaku Oru sissepääsu juures asuva tualettruumidega varustatud “Drive-in WC” alale. Seansi ajal tohib tualette külastada ka ilma autota. Olemas on 30 meeste ja 60 naiste tualetti sooja vee ja seebiga, tualettruumide sissepääsu juurde on paigutatud ka desojaamad.

Välja arvatud tervislikel põhjustel või tualettruumide külastamiseks ei ole klientidel lubatud autost lahkuda, suitsetada ega tarbida alkoholi. Probleemide esinemisel tuleb meeskonnale märguande andmiseks sisse lülitada auto ohutuled. Külastajatel, kes tunnevad ennast haiglaselt või kes on puutunud kokku mõne haigussümptomitega inimesega, palutakse autokino mitte külastada.

Kõik Apollo Autokino töötajad kannavad sündmuskohal kaitsekindaid ja -maski ning kinnitavad igapäevaselt enne tööle asumist, et on terved. Üritusel on tagatud tuleohutuse nõuete täitmine ja esmaabi osutamise võimekusega töötajad. 

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.