Uudis

Uus Nintendo Switch võib ilmuda sügisel, kuid eelmisest Switchist krõbedama hinnaga

Foto: Nintendo

Bloomberg kirjutab, et uus Nintendo Switchi mudel jõuab poelettidele septembris ning selle hind tuleb kõrgem 2017. aastal ilmunud esimesest Switchist.

Nelja aasta müügile jõudnud Nintendo Switchi alghind oli toona 299 dollarit (329 eurot) ning Bloombergi info kohaselt hakkab uus Switch maksma oluliselt rohkem. Väidetavalt kuulutatakse uus Switchi mudel välja juba varsti, võib-olla isegi enne 12. juunil algavat E3 videomängumessi.

Selline ajastus oleks loogiline, kuna nii jääks Nintendol aega E3-e raames keskenduda uuele Switchile ilmuvale tarkvarale. Bloombergi info kohaselt suudab uus konsool telekaga ühendatult näidata 4K pilti, kuid sarnaselt praeguste mudelitega saab seda kasutada ka pihukonsoolina.

Uue Switchi sisseehitatud ekraan peaks tulema praeguste mudeltite 1280×720 lahutusega võrreldes kõrgema resolutsiooniga. Järgmise Switchi pihukonsooli ekraan on väidetavalt 7-tolline, mis on suurem praeguse Switchi 6,2-tollisest ekraanist.

Kui PlayStation 5 ja Xbox Series X-i on tootmisraskuste tõttu keeruline leida, siis Bloombergi sõnul Nintendo sama probleemi otsa komistada ei karda. Väidetavalt plaanitakse tootmisega algust teha juba juulis ning kuna Switchis kasutatavate elementide järele ei ole võrreldes konkurentide konsoolidega ka nii suurt nõudlust. Seetõttu peaks tootmine sujuvamalt minema.

Lisaks uuele Switchile võib lähiajal ilmuda veel üks kaasaskantav mängumasin. Väidetavalt plaanib pihukonsooliga välja tulla ka Steam. Tegu peaks olema masinaga, millega saab liikvel olleks kõikjal arvutimänge mängida.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.