Uudis

Vaata treilerit: märtsis jõuab kinodesse “Tõe ja õiguse” režissööri Tanel Toomi uus film “Viimane vahipost”

Kate Bosworth on isegi Eesti toidukohti kiitnud.Foto: tootja

Alates 17. märtsist kinoekraanidele jõudvas täispikas mängufilmis “Viimane vahipost” löövad kaasa näiteks Ameerika näitleja Kate Bosworth ja sarjast “Emily in Paris” tuntud Briti näitleja Lucien Laviscount.

“Viimase vahiposti” tegevus viib meid lähitulevikku, kus inimkonna mõtlematu tegutsemine on kaasa toonud kliimamuutuse ja ookeanide veetase on katastroofiliselt tõusnud. Maailma on jäänud vaid kaks suuremat kontinenti ja järjest tõusva veetaseme eest pagedes on hukka saanud miljardid inimesed. Kahe kontinendi vahele merre on rajatud vahipost, mis peaks hoiatama maismaad vaenlase pealetungi eest. 

Vahipostil ootavad neli sõdurit oma vahikorra üleandmist, mis oleks pidanud toimuma juba kolm kuud tagasi. Teadmata, kas nad üldse kunagi koju pääsevad, peavad nad pidevalt otsima kaugusest vaenlast, keda nad siiani kordagi näinud pole. Pinna all kobrutavad pinged pääsevad valla hetkel, mil silmapiirile ilmub salapärane laev … On see vahetus, mida nad pikisilmi oodanud on või midagi sootuks kurjakuulutavamat? 

Film on valminud Eesti, Suurbritannia ja Saksamaa koostöös. Filmi peaosades astuvad üles Kate Bosworth (“Superman tuleb tagasi”), Thomas Kretschmann (“Pianist”), Lucien Laviscount (“Emily in Paris”) ja Martin McCann (“´71”).

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.