Uudis

Veel üks pauk: Naabriplika kaob jäädavalt eetrist

Ka "Naabriplika" kaob peagi Kanal 2 eetristFoto: "Naabriplika" Facebooki konto kuvatõmmis

Lisaks ajutiselt pausile minevale “Kuldvillakule” ja äsja lõppenud “Nädalalõpule Kanal2ga” kaob peagi Kanal 2 eetrist ka populaarne seriaal “Naabriplika”.

“Naabriplika” järgmine hooaeg saab olema lühem kui eelmised – kuulu järgi plaanitakse toota vaid kolm episoodi. Pärast seda kaob “Naabriplika” teleekraanilt jäädavalt.

“Naabriplika” produtsent Martin Algus ei osanud Eesti Meedia otsust sarja tootmine lõpetada täpselt seletada. “Meie ei ole kanaliga sellest isegi rääkinud,” ütles Algus Diktorile. “Saime lihtsalt kanalilt sellise teate ja täpseid põhjuseid ei oska kommenteerida”.

Kantar Emori andmetel on “Naabriplika” eestlaste seas populaarne seriaal. Novembris platseerus see vaadatavuse edetabelil 16. kohale, Kanal 2 saadete seas aga lausa kõrgele 3. positsioonile.

“Tundub, et Eesti Meedias toimub hetkel kokkuhoiupoliitika, igalt poolt üritatakse raha säästa,” sõnas Algus ja pakkus, et ehk aitavad otsust põhjendada rahalised raskused.

“Naabriplika” oli eetris kümnendat hooaega ja on algusest peale olnud televaatajate suur lemmik.

Eesti Meedia telekanalite direktor Rait Killandi ja peaprodutsent Kaspar Kaljas ei olnud artikli avaldamise ajaks Diktori küsimustele vastanud.

Äsja selgus, et Teet Margna ja Kristjan Jõekalda peavad läbirääkimisi TV3-ga potensiaalsete uute saadete osas. Ehk on lootust, et ka “Naabriplika” leiab endale tulevikus uue kodu.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.