Uudis

Video: Sony näitas, kui palju kiirem on PlayStation 5 praegustest mängukonsoolidest

PlayStation 5 võib hakata maksma oodatust tunduvalt rohkem.Foto: Push Square

Sony esitles videot, milles võrreldakse PlayStation 4 Pro laadimisaegasid firma järgmise generatsiooni mängukonsooliga.

Jaapanis toimunud üritusel oli kohal ka “The Wall Street Journali” ajakirjanik Takashi Mochizuki, kes filmis üles video, milles näidatakse kui palju kiirem saab PlayStation 5 olema praeguse generatsiooni mängumasinatest.

Varased kaadrid võivad olla petlikud ja arenduse käigus võib nii mõndagi muutuda, kuid vähemalt selle video põhjal näib, et PlayStation 5 laadimiskiirused on PlayStation 4 Prost peajagu üle. Stseeni, mille laadimiseks kulub Prol üle 8 sekundi, laeb PlayStation 5 ära 83 sajandikuga.

Näib, et laadimisaegade lühendamine või ka täielik puudumine saab olema üks PlayStation 5 keskseid müügiartikleid. Seda on kuulnud Kotaku ajakirjanik Jason Schrier, kellele on infot kinnitanud muuseas ka PlayStationi süsteemiarhitekti Mark Cerny.

Sony on juba avalikustanud PlayStation 5 kohta hulgaliselt huvitavaid detaile ja Mark Cerny on väitnud, et masina hind tuleb “mängurile meelepärane”. Pole veel teada, millal järgmine PlayStation kohale jõuab, kuid Sony on avalikustanud umbkaudse ajaakna, millal see juhtuda võib.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.