Elisa blogi

3 filmi, mille peaosades on kiired ja võimsad sõiduvahendid

Paljud filmid pole kuulsaks saanud mitte ainult tänu headele näitlejatele vaid ka kiiretele ja võimsatele autodele. Just kiiruse armastajaid silmas pidades oleme teinud Elisa videolaenutusest ka filmide valiku, milles tähtsal kohal ka sõiduvahendid.

“Kiired ja vihased 8”

See legendaarne autofilmi sari on saanud nii palju järgesid, et nende lugemine on enamikul juba sassis. Elisa videolaenutusest leiba valikust viis erinevat sarja filmi, nende seas ka seni värskeima kaheksanda osa.

Autobande liikmed on suutnud oma elu normaalsesse rütmi saada, kuid peategelase Domi jaoks muutub kõik, kui tema ellu ilmub salapärane naisterahvas, kes suudab ta taaskord kuritegeliku maailma võrku meelitada.

Lisaks argielu kaotamisele keerab mees selja ka oma lähedastele ning peab nende usalduse taastamiseks läbi tegema vaat et elu raskeimad katsumused.

“Need for Speed: Kiirusevajadus”

Kuulsa arvutimängu seeria ainetel valminud film on täis hullumeelseid tagaajamisi ning põgenemisi.

Peaosas on muskelautode mehhaanik, kes lavastatakse süüdi kuriteos ning peab selle eest vangi minema. Mees on aga võtnud eesmärgiks tegelikud kuriteo sooritajad maksu mis maksab üles otsida ning neile kätte maksta.

Algab teekond läbi terve riigi kiirete ja võimsate neljarattaliste saatel.

“Põgenemise rütm”

Stiilne ja keerdkäike täis põnevik, kus noor ja andekas juht pakub oma teenuseid kuritegelikule jõugule, aidates neid röövide sündmuskohtadest põgeneda. Selleks kasutab ta omapäraseid meetodeid, kuid on alati edukas.

Ühel hetkel soovib aga noormees ohtlikust elust loobuda ning lepib kokku oma viimase põgenemissõidu. Leitud armastus, nurjunud rööv ning salakavalad jõugukaaslased muudavad lahkumise aga keeruliseks.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.