Elisa blogi

3 värsket linateost, mille leiad nüüd Elisa Huubist

Elisa Huubi filmivalik on taas täiendust saanud. Uute tulijate seast leiab endale midagi vaatamiseks igaüks — valida on põneviku ja kahe draama vahel, millest üks kandideeris ka Oscarile.

“Jäneseurg”

Draama räägib tavalisest perest, keda tabab tragöödia. Õnneliku äärelinnapere jaoks muutub kõik päeval, kui nende väike poeg hukkub autoõnnetuses.

Pereema ja pereisa üritavad traagilise sündmusega kumbki isemoodi hakkama saada, mis paneb proovile ka nende omavahelise suhte.

Peaosas mängivad Aaron Eckhart ja Nicole Kidman. Kidman kandideeris selle rolliga ka parima naispeaosatäitja Oscarile ja Kuldsele Gloobusele.

“Valu ja hiilgus”

Film jutustab loo filmilavastajast Salvador Mallost, kelle elu on jõudnud etappi, kus füüsiline vorm hakkab langema. See omakorda toob kaasa hingelise tühjuse, mis raskendab ka loominguga tegelemist.

“Valu ja hiilguse” peaosas mängib Antonio Banderas, kaasa teeb ka Penelope Cruz. Film kandideeris 2020. aastal kahele Oscarile — parima meesnäitleja ja parima rahvusvahelise filmi kategoorias. Oscareid küll ei tulnud, kui Canne’i filmifestivalilt toodi kaasa parima meespeaosalise tiitel.

“American Woman”

Pennsylvanias elava naise teismeline tütar kaob ühel päeval nagu tina tuhka ja noor vanaema peab tema vastsündinud poja enda hoole alla võtma.

Tõe väljaselgitamiseks kulub 11 pikka, muret ja tragöödiat täis aastat. Hoolimata takistustest on peaosaline aga võtnud kinnisideeks müsteerium lahendada.

Filmi peaosas mängib Sienna Miller.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.