Elisa blogi

Nädalavahetuse vaatamissoovitus: lendavast elevandist ei pääse keegi!

Elisa Elamuse Seriaali- ja Filmimaailmasse ning videolaenutusse lisandub pidevalt uut ja huvitavat sisu. Noppisime välja kolm mõnusat vaatamissoovitust nädalavahetuseks.

Koguperefilmide uueks filmiks Elisa Elamuse videolaenutuses on “Dumbo”, mis on loodud Walt Disney samanimelise animafilmi ainetel. Tsirkuseomanik Max Medici võtab tööle sõjast naasnud endise staari Holt Farrieri ning tolle lapsed, et nad hoolitseks vastsündinud elevandibeebi eest, kelle tohutud kõrvad muudavad ta vaatajate naerualuseks. Kui selgub, et just tänu neile kõrvadele suudab Dumbo lennata, tabab Medici virelevat tsirkust seninägematu publikumenu. See toob kohale värvika meelelahutusmagnaadi, kes meelitab Maxi ja kogu tema trupi oma meelelahutuskekusesse Unistustemaa. Ent siis saab Holt teada, et Unistustemaa särav pealispind varjab üsnagi süngeid saladusi…

Ekslusiivselt Elisa Seriaalimaailmast leiad eestikeelsete subtiitritega Ukraina seriaali “Rahva teener”, tänu millele sai Ukraina uueks presidendiks just Volodõmõr Zelenski! Tegu on poliitilise komöödiaga, kus Zelenski mängib tavalist ajalooõpetajat, kellest saab Ukraina president. Seriaalis üritab ta elada edasi tavalist elu, mitte kasutada ära nö “presidendi privilege” ning töötab tugevasti, et ehitada üles uus riik ning võidelda korruptsiooni ning bürokraatia vastu. Tundub, et tegu on suurepärase näitlejaga, kes mängis oma rolli nii usutavalt, et ta valitigi ka päris elus Ukraina presidendiks ja seda väga suurelt oma konkurente edestades! Vaata oma silmaga, mis sari sellise põneva tõsielu süžee jaoks tee sillutas. Sarja leiad Seriaalimaailmast ja korraga on nähtav terve esimene hooaeg!

Filmimaailmast soovitame Eesti filmi “Rohelised kassid”, kus peaosas vanameister Tõnu Kark. Kaks vana pätti Markus ja Eduard, kes on enamuse oma elust trellide taga veetnud, saavad lõppude lõpuks vabadusse. Maailm on muutunud, aga meeste pikaaegsed unistused ja plaanid sunnivad neid kiiresti kohanema. Pääsedes vabadusse, lepivad sõbrad kokku, et kohtuvad nädala pärast hotellis, kuid enne on vaja kokku sõlmida kõik isiklikud lahtised otsad.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.