Elisa blogi

Naudi talvevõlusid nende 3 mänguga

Paraku on ilmataat sellel talvel lume ja külmaga kõvasti koonerdanud ja talverõõmude nautimise pea võimatuks muutnud. Aga ei tasu ennast heidutada lasta, sest mitmed mängud pakuvad võimalust veidikenegi neid rõõme nutiekraani vahendusel kogeda. Siit leiad kolm lumist ja talvist mängu, mida proovida.

Grand Mountain Adventure (Android/iOS)

Kui sulle meeldib mäesuusatamine, meeldib sulle ka Grand Mountain Adventure. Mängus on mitmeid erinevaid radu, kust tuleb ette antud ajaga alla suusatada. Tee peal on tarvis kõrvale põigelda takistustest ning võimalus on ka erinevaid trikke proovida. Laskuda saab nii suuskadel kui ka lumelauaga.

Boonuseks on kaunis graafika ja sujuv mängumootor. Küll tuleks tähele panna, et tasuta versioonis on võimalik laskuda ühelt mäelt, ülejäänud mägede vallutamiseks on tarvis välja käia 5,49 eurot.

Ski Jumping Pro (Android/iOS)

Ski Jumping Pro annab võimaluse proovida erinevaid hüppemägesid ning oma võimed proovile panna äratõuke ajastamises ja telemarki maandumises.

Mängus on kasutusel päris hüppemäed, kokku on 32 erinevat asukohta. Võimalik on hüppajana nii karjääri teha kui ka niisama hüppamist harjutada. Heade sooritustega saab oma mängutegelase võimed ka edasi arendada.

Winter Ski Park: Snow Driver (Android/iOS)

Selles mängus tuleb sul kehastuda autojuhiks ning rinda pista erinevate ülesannete täitmisel teeoludega. Juhina tuleb valmis olla istuma erinevate autode rooli ja tegutseda vastavalt vajadusele – sahaga teid puhastada või bussiga inimesi vedada.

Iga päev lisatakse mängu uusi ülesandeid, mille eest jagatakse kristalle. Nende eest on võimalik oma autoparki suurendada ja arendada. Lisaks sellele saab mängus ka lihtsalt niisama ringi sõita, kui ülesannete lahendamine tüütuks muutub.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.