Elisa blogi

Star FM-i hommikuprogrammi juht Andres Puusepp pandi televisioonis ootamatusse rolli

Andres Puusepp kehastab uues sarjas "Piloot" nii iseennast kui juustuärimeest. (c) Foto: pressifoto
Andres Puusepp kehastab uues sarjas "Piloot" nii iseennast kui juustuärimeest.Foto: pressifoto

Eestlastele tuntud Star FM-i raadiohääl Andres Puusepp on muusikamaailma kõrval teinud karjääri ka telemaastikul. Esmakordselt sai ta aga näitlejarolli proovida kodumaises sarjas “Piloot“. Puusepp räägib lähemalt oma teekonnast hommikuprogrammi juhtimiseni, kuidas temast sai juustuärimees ning suurtest plaanidest uuel aastal. 

Koolidiskodel miksimisest hommikuprogrammi juhtimiseni

Puusepp meenutab, et säde muusika vastu süttis tal juba kooliajal, kui hakkas klassiõhtutel ja koolidiskodel muusikat miksima, kuid tänaseks on ta diskoriameti siiski maha pannud. “Iga öö enam kuskil ööklubis hommikuni taielda lihtsalt enam ei viitsi. Aga vahel, kui on ikka ägedad peod, siis võtan ka selle DJ puldi ette ja mängin natuke muusikat,” tunnistab Puusepp. 

Raadiosaatejuhiks sai Andres aga läbi teletöö. Kõigepealt töötades “Reporteri” saates krimireporterina, sealt edasi TV3 “Seitsmestes uudistes” ning lõpuks Indrek Sarrapi ja Fred Kriegeri agentuuris mänedžerina, millest kujuneski välja Power Hit Radio hommikuprogrammi juhtimine koos kaassaatejuhi Kristjan Rabiga.

Üleminekut Star FM-i selgitab Puusepp nii: “Meil oli raadioprogrammi direktor üks ja sama, kuid ta arvas ikkagi, et Poweri kingad on natuke liiga väiksed, on vaja kuidagi edasi liikuda ja nii jõudsin lõpuks Star FM-i hommikuprogrammi.”

Kogemusest juustuärimehena

Puusepa esimest tähelendu näitlejakingades saab näha Elisa originaalsarjas “Piloot”. Mõte näitlejarollist sündis Puuseppa ja Grete Kulla omavahelisest naljatlemisest, kuid pärast veenvat kõnet “Piloodi’’ režissöörilt Ergo Kullalt, oli Andrese osalus sarjas juba kindel.

“Ega Ergole väga keelduda ei saanud. Aga kuna ma teda ja Gretet tunnen nii kaua, nad on ikkagi toredad ja lahedad inimesed, siis mõtlesin, et miks mitte proovida,” meenutab Puusepp jah-sõna andmist. 

Sarjas mängis ta küll iseennast, kui tõdeb siiski, et tegelikult pidi ta kehastama kõike, mida ta ise pole. Nimelt toimetab saatesarjas Andres Puusepp lisaks raadiotööle ka juustumüügiga. Juustuärimehe roll tõi võtteplatsile kaasa ka mitmeid naerupahvakaid kolleegidega.

“Sten ütles ka, et kurat, ma ei saa sulle otsa vaadata, sa räägid lihtsalt nii tõsiselt. Ma jäängi uskuma seda, et sa juustu mulle tahad maha müüa,” mõtleb Puusepp muhedalt tagasi koostööle Olev Sten Erik Jõgiga. Olles nüüd aga näitlemise maitse suhu saanud paljastab Andres, et kui justnimelt Ergo Kuld talle veel mõnda toredat osa pakuks, siis oleks ta kindlasti mõne uue rolliga nõus.

Suured aastaplaanid

Sel aastal on Puusepa põhiprojektiks märtsikuus toimuv Smilersi 30. juubeli kontsert, mis raadiohääle sõnul röövib lõviosa tema ajast. Lisaks kodumaise muusika eestvedamisele on tema kätes ka Eesti suurima siseruumides toimuva retropeo Retroland korraldamine novembrikuus, kus säravad nii Eesti kui ka välismaa 80ndate kuni 2000ndate aastate artistid.

Pideva toimetamise kõrval meeldib Puusepale võtta aeg maha töötempost taastumiseks kas kodus pikutades või spaad külastades. “Niisugune hea saun, väike õlu ja mõnus spaa – see taastab mind korralikult,” kinnitab Andres kokkuvõtvalt.

Humoorikas kodumaine sari “Piloot” on vaadatav eksklusiivselt Elisa Huubi striimingteenusest. Režissöör on Ergo Kuld, stsenarist Kait Kall ning peaosades noored talendid Olev Sten Erik Jõgi, Maarja Johanna Mägi ja Simo Andre Kadastu.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.