PÖFFi blogi

Sami Seppänen: iga PÖFF-il linastunud film pakub vaatajatele kustumatu elamuse

Pimedate Ööde Filmifestival on filmigurmaani ja kultuurisõbra jaoks sügise üks oodatumaid sündmuseid – tegu on ikkagi festivaliga, mis kuulub 15 A-klassi filmifestivali hulka maailmas! PÖFF toimub juba 23. aastat ning on kujunenud Eesti kultuuriloo lahutamatuks osaks, nagu seda on ka näiteks laulu- ja tantsupidu, “Tõde ja õigus” või KUMU.

PÖFF täidab novembrikuu kaks viimast nädalat elamustega ning pakub kinosaalides A-klassi meelelahutust. Kiirus, millega müüakse välja festivali piletid ja täituvad kinosaalid, näitab ilmekalt, kuivõrd populaarne on kvaliteetne meelelahutus, mida PÖFF publikule pakub. Seekord toob festival vaatajateni üle 400 filmi, millest 50 linastuvad kinoekraanil esimest korda.

“Olen veendunud, et iga PÖFF-il linastunud film pakub vaatajatele kustumatu elamuse. Ilmselt ma ei liialda, kui avaldan kõigi Eesti filmisõprade nimel tunnustust ja tänu PÖFF-i korraldusmeeskonnale, kes taaskord on leidnud endas jõudu valida tuhandete saadaolevate linateoste hulgast just need, mis kinopubliku novembrikuus ekraanide ette naelutavad,” kommenteeris Elisa tegevjuht Sami Seppänen filmifestivali olulisust.

Filmientusiastid aga juba teavad, et festival ei saa otsa piduliku lõpugalaga. Telekommunikatsiooni- ja meelelahutuse valdkond on üha enam lõimumas ning seetõttu on PÖFF kolinud kinost ka kodustesse teleritesse. Sarnaselt eelmisele aastale on festivali ajal Elisa Elamuses olemas Elisa PÖFFi erikanal ning videolaenutusest on leitavad PÖFFi parimad palad, et neid oleks võimalik nautida ka peale filmifestivali lõppu.

PÖFFi esitlejatena toob Elisa kogu festivali ajal kinoelamused teieni vaid 5€ eest! Sooduskoodi elik125414 saab kasutada Piletilevi e-poes ning see eeldab Piletilevi kasutajakonto olemasolu. Lisaks saab selle sama koodiga soetada piletid juba 24h enne avaliku müügi algust, et broneerida endale kõige paremad kohad saalis.

PÖFFi ajal tasub kindlasti jälgida Elisa ja PÖFFi blogi, kuhu on lisaks kõigele tulemas nii intervjuud filmitegijatega kui huvitavad filmisoovitused. Hoia end kursis ka Elisa Facebooki lehel toimuvaga, juba hetkel on käimas suur auhinnaloos!

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.