E-sport

Video: Clement “Puppey” Ivanov vastab fänniküsimustele e-spordis tippu jõudmise ja vihahoogude kohta

Clement "Puppey" Ivanov vastab uues videos fännide küsimustele.Foto: VPEsports

Maailma ühe parima “Dota 2” meeskonna Team Secreti eestlasest kapten Clement “Puppey” Ivanov vastab uues videos fännide küsimustele.

Muuseas tuleb jutuks, kuidas e-spordimaailmas silma jääda ning kui mitu monitori ja klaviatuuri on ta karjääri jooksul lõhkunud.

Why did Matumbaman join Team Secret? Who talks the most in and outside of games? What keeps the former TI champion comfortable?You asked and Puppey answered. Find out what keeps Team Secret ticking and playing their best game. https://secretlab.co/teamsecret

Posted by Secretlab on Reede, 20. detsember 2019

Puppey selgitab, et lisaks headele statistilistele näitajatele peaks tippu pürgival mängijal olema ka rahvusvaheliselt hoomatav hüüdnimi.

“Kui sul on näiteks venekeelne hüüdnimi, siis venelased saavad sellest aru, kuid rahvusvahelisel tasandil on inimestel keerulisem seda mõista,” selgitab Ivanov.

Veel tahetakse teada, kui mitu klaviatuuri ja monitori on Invanov ära lõhkunud. Puppey vastab muiates, et on hävitanud ainult ühe monitori, millest kõik juba teavad, viidates mõne aasta tagusele juhtumile, mil tal treeningsessiooni käigus emotsioonid üle keesid.

Küsitakse ka “Dota 2” suurvõistluse The Internationali kohta, mille Puppey tiim lõpetas sel aastal 4. koha ja 2 miljoni dollariga. Veel on fännid huvitatud muudatusest, mida Ivanov enne järgmise hooaja algust meeskonnas läbi viib.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.