Eesti

“Eesti Laulu” programmi hoitakse viimse hetkeni suure saladuskate all

Ott Sepp naaseb "Eesti Laulu" lavalaudadele ka sel aastal.Foto: EESTI MEEDIA/SCANPIX BALTICS

“Eesti Laulu” esimene poolfinaal toimub juba neljapäeval, kuid režissöör René Vilbre ja saatejuht Piret Kumm ei ole ikka veel valmis saate meelelahutusprogrammilt saladuseloori kergitama.

René Vilbre tabab Diktori telefonikõne “Eesti Laulu” proovist. Taamal on kuulda siginat-saginat ja Vilbrel on ilmselgelt kiire.

Uurime režissöörilt, mida televaatajale lisaks muusikale “Eesti Laulu” programmis pakutakse, kuid jutt jääb paraku lühikeseks.

“Seda peab ikka ise nägema, mida me teeme. Muidu ei ole ju üldse huvitav vaadata kui me kõik ette ära räägime,” räägib Vilbre Diktorile.

Näitlejanna Piret Krummi näeb neljapäeval “Eesti Laulu” ühe saatejuhina.Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees/Scanpix

Piret Krumm, üks “Eesti Laulu” saatejuhtidest selgitab, et ettevalmistused neljapäevaks kulgevad nagu ettevalmistused ikka.

“Jõudu on ja tuju on ka”, seletab Krumm. “Selline formaat on küll minu jaoks uus, aga endiselt tuju pole ära langenud.”

Meelelahtusuprogrammist rääkides muutub kidakeelseks ka Krumm. “Seda on vaja ise vaadata,” arvab ta. “Muidu rikutakse üllatus ära!”

“Eesti Laulu esimene poolfinasal on eetris ETVs neljapäeval kahes osas. Esimene pool läheb eetrisse kell 19:00, kell 21:00 näidatakse “Aktuaalset kaamerat”, ja “Eesti Laul” jätkab 21:30.

Teine poolfinaal toimub laupäeval samadel kellaaegadel. Lisaks Piret Krummile astub saatejuhina lavalaudadele ka Ott Sepp.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.