Eesti

EFTA gala ootamatu eetriauk ei olnud osa Mattias Naani etteastest

Mattias Naani sketš EFTA galal jäi ootamatult lühikeseks. Foto: Eesti filmi- ja teleauhindade Facebooki konto kuvatõmmis

Eile toimunud EFTA galal leidis aset tehniline viperus, mille tõttu nägid televaatajad umbes 4 minutit reklaame ja “Tujurikkuja” laule. Kuigi esialgu võis jääda mulje, et tegu on Mattias Naani etteaste plaanilise osaga, siis see ei ole paraku tõsi.

Mattias Naan kehastas laval parasjagu valgustajat ja kui pilt mustaks läks, võis esialgu arusaadavalt jääda mulje, et ka see on sketši osa. Selliste probleemidega peavadki ju valgustajad rinda pistma. Alles siis, kui ekraanile ilmusid omasaadete reklaamid ja vanad “Tujurikkuja” laulud, võis aru saada, et midagi on juhtunud.

ETV elamussaadete juht Karmel Killandi selgitab, et hetkel pole veel probleemi tuumani jõutud ja asja uuritakse. “Piltühendus Teliaga katkes,” selgitab ta juhtunut. “Kas keegi läks kaablile vastu või katkes ühendus juba enne ja restarti tehes tuli lõpuks uuesti pilt ette,” spekuleerib ta.

Siiski teab Killandi kinnitada, keda eetripraagis kindlasti süüdistada ei saa. “Rõhutan, et ülekannet tegi aasta parim režissöör ja see ei olnud kindlalt tema viga,” väidab Killandi, vihjates Eva Katariina Taimrele, kes pärjati aasta parima režissööri tiitliga. Tema tegeles ka eilse EFTA gala ülekandega.

“Otseülekannete puhul on asju, mida kunagi ette ei näe,” selgitab Killandi. “Me vabandame oma vaatajate ees ja lubame, et järelvaatamises on kõik juba ilusti korras.”

Märksõnad: , , , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.