Eesti

Järgmisel nädalal esitletakse raamatut Arkadi Popovist ja koroonakriisi algusajast

Raamat räägib koroonakriisi algusajastFoto: Varrak

Evelin Kivimaa sulest on ilmunud raamat “Kriisiaeg vajab kangelasi. Arkadi Popov: “Hei-hei-hei, teeme ära!””, mida autor ja Popov ise esitlevad 18. jaanuaril Viru keskuse Rahva Raamatus.

“Kui Eestit tabas koroonapandeemia esimene laine, siis läks nii mõnigi pea halliks ja närvid keerdusid krussi. Hädaolukorra meditsiinijuht Arkadi Popov tegutses aga kiiresti, ent samal ajal rahulikuks jäädes,” seisab raamatu kirjelduses.

Raamat räägib koroonakriisi algusajast Eestis, valgustab sündmusi ja otsustamisprotsesse, elu kriisistaabis, valitsuses ja haiglates. Selles olukorras sai võtmetegelaseks Popov, kes võitis kolleegide ja rahva südamed. Ka tähtsates ametites on ta jäänud inimlikuks ja sõbralikuks, rahulikuks ja selgesõnaliseks ning pole kunagi kaotanud huumorimeelt.

Suure koolitajakogemusega Popov oskab ka keerulisi asju väga arusaadavalt selgitada ning tema värvikas kõnepruuk jõuab koostaja vahendusel ka lugejateni. Raamatust saab teada ka Arkadi lapsepõlvest, õpingutest, varasemast tööelust ning seda nii tema enda kui ka kaasteeliste suu läbi. Raamatut täiendavad fotod.

Raamatu esitlus toimub 18. jaanuaril kell 17.00 Viru keskuse Rahva Raamatus. Omavahel vestlevad raamatu autor Evelin Kivimaa ja Arkadi Popov.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.