Eesti

Tahad filmivõtetele? Christopher Nolani filmi otsitakse veel 4 tüüpi osatäitjaid

"Tenetis" tegid väidetavalt kaasa mitmed Eesti näitlejad.Foto: The Verge

Allfilm andis teada, et suvel toimuvatele filmivõtetele otsitakse veel 4 tüüpi osatäitjaid. Seega kui sa ei ole veel saanud võimalust Tallinnas filmitavas Hollywoodi filmis kaasa lüüa, siis pane ennast nüüd proovile!

Kuulutuse kohaselt otsitakse filmiprojektiga liituma stand-ine, ehk inimesi, kes sarnaneksid võimalikult palju linateose reaalsete osatäitjatega. Stand-ini roll on tähtis, kuna just nende järgi pannakse enne võtte algust paika kaamera liikumine, võtteplatsi valgustus ja kõik muu oluline.

Allfilm otsib 4 tüüpi stand-ine. Esiteks oodatakse kandideerima 20-35-aastast heas füüsilises vormis tumeda nahavärviga meesterahvast, kes oleks vähemalt 175 cm pikk. Veel soovitakse leida 40-60-aastast heleda nahavärviga tumeblondide või helepruunide juustega härrat, kes oleks vähemalt 177 cm pikk.

Kolmas kandidaat võiks olla 20-35-aastane heleda nahaga kergelt päevitunud mees, kes on samuti heas vormis ja tumeblondide või helepruunide juustega. Pikkust võiks olla umbes 185 cm. Veel otsitakse 20-35-aastast väga heleda nahaga modellisaledat naist, kellel oleksid lühikesed blondid juuksed ja pikkust 179-192 cm.

Kas sobid Hollywoodi filmiprojektis kaasa lööma?

Filmivõtted toimuvad juuni keskpaigast kuni juuli lõpuni ja võttepäevad tulevad pikad, seega eeldatakse kandidaatidelt paindlikku töögraafikut. Edukas kandidaat saab hästi aru ka inglise keelest. Tasuta tööd tegema ei pea ja töötasu lubatakse ka maksta.

Kõik soovijad-huvilised saavad endast märku anda meiliaadressil casting@allfilm.ee, kuhu tuleb saata enda kontaktandmed, tutvustus, mõõtmed ja nii värsked fotod, kui vähegi võimalik.

Sel suvel filmib Hollywoodi tipprežissöör Christopher Nolan Eestis spioonifilmi “Tenet”. Võteteks soovitakse kinni panna ka Laagna tee ning Diktor spekuleeris, mida võidakse seal filmima hakata.


Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.