Eesti

Viktor Vassiljev “Tervisevõtme” tulevikust: Kes kurat seda teab, eks näeb!

Viktor Vassiljev räägib saate "Tervisevõti" tulevikust.Foto: kuvatõmmis

Hiljuti uksed sulgenud Tallinna TV teleprogrammi üks värvikamaid näiteid oli Viktor Vassiljevi juhitud “Tervisevõti”, kus Vassiljev andis nõu erinevate ihuhädade üle kurtvatele inimestele. Uurisime Vassiljevilt, kas “Tervisevõti” võib ehk tulevikus tele-ekraanile naasta.

“Kes kurat seda teab, eks saab näha!” põrutas Vassiljev otsekoheselt. Vassiljevi sõnul ei ole “Tervisevõtme” tuleviku osas temaga veel läbi räägitud.

Kuigi Tallinna TV lõpetas telesaadete edastamise 1. oktoobril, siis YouTube’is ollakse jätkuvalt tegevad. Uusi uudisreportaaže ilmub Tallinna TV juutuubi kanalile peaaegu igapäevaselt. Kas ka “Tervisevõti” võiks just seal uue hingamise leida?

“Jaa, YouTube’is on minu saateid küll,” kostab Vassiljev. “Head inimesed on sellest erinevaid lõike välja lõiganud ja neid saab ilusti YouTube’ist vaadata.”

Seda, kas “Tervisevõti” võib saada spetsiaalselt YouTube’i jaoks toodetud uut sisu, Vassiljev ei kinnita. “Tallinna TV ei ole minuga sellel teemal läbi rääkinud, ma ei tea.”

Meie igatahes loodame, et pikantne “Tervisevõti” jõuab kas ühel või teisel moel uute episoodidega taaskord publikuni. Vastasel juhul ei tea inimesed enam, mida teha siis kui on sisse kaanitud kuus liitrit kanget õlut.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.