Filmid

Christopher Nolani “Tenet” lükati koroonaviiruse tõttu edasi

Õnneks ei lükatud filmi pikalt edasi, vähemalt veel mitte.Foto: Warner Bros.

Eelmise aasta suvel osaliselt Eestis filmitud Christopher Nolani põnevusfilm “Tenet” ei jõua kinodesse 17. juulil, mil see pidi esialgsete plaanide kohaselt esilinastuma.

Warner Bros. otsustas “Teneti” USA-s jätkuvalt raevutseva koroonaepideemia tõttu edasi lükata, kuid õnneks mitte pikalt. “Teneti” uus esilinastuskuupäev on 31. juuli.

USA kinodes linastub “Tenetiga” samaaegselt samuti Nolani lavastatud “Inception”, mis tähistab kümnendat aastapäeva. On spekuleeritud, et “Tenet” võib olla “Inceptioni” järg.

Mõne aja eest väitis üks Warner Bros. juhtfiguure, et kui “Tenet” edasi lükatakse, siis on sellel tuntav mõju tervele filmitööstusele ja aasta lõpuni ei ilmu ühtegi uut filmi. “Tenet” lükati siiski edasi ainult kaks nädalat, seega paanikaks ei ole veel tõenäoliselt põhjust. Samas kui USA-s ei näita koroonaepideemia raugemise märke, siis võidakse “Tenet” uuesti edasi lükata.

Koos “Tenetiga” lükati edasi ka märulifilm “Wonder Woman 1984”, mis pidi algselt ilmuma augustis, kuid jõuab uute plaanide kohaselt kinodesse oktoobris.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.