Filmid

Meeletult edukast “Lõvikuninga” uusversioonist on kiiresti saanud üks ajaloo edukamaid filme

Tundub, et Simba on samaaegselt lõvi ja kuldmune munev hani.Foto: kuvatõmmis

Tundub, et nostalgiaga annab jätkuvalt väga edukalt raha teenida. “Lõvikuninga” uusversioon on tõusnud Disney edukaimaks linateoseks, mis ei kuulu Marveli ega “Tähesõdade” filmiuniversumitesse, vahendab Screenrant.

Fotorealistlik “Lõvikuninga” uusversioon esilinastus alles juulis, kuid on juba teeninud üle 1,3 miljardi dollari. Tegu on neljanda Disney filmiga, mis käesoleval aastal miljardi dollari piiri ületab. Sellesse eksklusiivsesse nimekirja kuuluvad veel “Kapten Marvel”, “Ämblikmees: Kodust kaugel” ja ajaloo tulusaim film “Tasujad: Lõppmäng”.

Filmisõprade seas on uus “Lõvikuningas” populaarne, kuid kriitikud filmi väga kõrgelt ei hinda. Leitakse, et uusversioon on 1994. aastal ilmunud originaaliga liialt sarnane ja et fotorealistlike loomade näod ei suuda edukalt edasi anda emotsioone, mis algse “Lõvikuninga” eriliseks tegid.

Vaatajad ennast sellest aga häirida ei lase ja vaatavad nii “Lõvikuningat” kui ka teisi Disney filme raugematu innuga. Disney filmidivisjon on käesoleval aastal juba teeninud astronoomilisena näivaid summasid ning aasta lõpus ilmub ka järgmine “Tähesõdade” film, mis toob tõenäoliselt samuti sisse üle miljardi dollari. Sestap spekuleeritakse, et Disney filmid võivad 2019. aasta lõpuks kokku teenida enam kui 9 miljardit dollarit.

Märksõnad: , , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.