Filmid

Ootamatu: “Matrix 4” esilinastus tõsteti varasemale kuupäevale

Kas Keanu Reeves suudab sarnaselt kuulidele ka koroona endast eemal hoida?Foto: kaader filmist "Matrix"

Olukorras, kus suurte filmide esilinastused lükkuvad koroonaviiruse tõttu kaugesse tulevikku, on “Matrix 4” lootustandev erand. Filmistuudio Warner Bros. tõstis järgmise “Matrixi” esilinastuse neli kuud varasemaks, kirjutab Screenrant.

“Matrix 4” uus esilinastuskuupäev on 2021. aasta 22. detsember. Varasemalt oli plaanis film kinodesse tuua alles 2022. aasta 1. aprillil. Ka see ei olnud tegelikult filmi esialgne ilmumiskuupäev – algselt plaaniti “Matrix 4” kinodesse tuua juba 2021. aasta mais, kuid sellele plaanile tõmbas koroona vee peale.

Warner Bros. plaanis uue “Matrixi” vaatajateni tuua üsna ruttu. Võtetega alustati väidetavalt 2020. aasta alguses ning järgmise aasta kevadeks pidi film juba kinodes olema. Nii küll paraku ei lähe, kuid “Matrix 4” on siiski positiivne erand olukorras, kus kõik teised filmid kaugesse tulevikku lükkuvad.

Viimasel ajal on edasi lükatud mitmete palavalt oodatud filmide esilinastused. Näiteks sellest aastast järgmisesse lükati hiljuti nii Marveli “Must lesk” kui ka uusim Bondi-film.

Uusima “Matrixi” filmi süžee kohta ei ole veel kuigi palju teada. Kindel on, et Neo rollis naaseb ekraanile Keanu Reeves ning Carrie-Anne Moss kehastub taaskord Trinityks.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.