“Disco Elysium” kerkis Steami müügiedetabelite tippu ja hoiab Metacriticus väga uhket skoori

"Disco Elysium" on tänavuse The Game Awardsi kõige edukam mäng.Foto: ZA/UM Studios

Eile ilmus Eesti stuudio ZA/UM arendatud videomäng “Disco Elysium”, mille avapauk on olnud võimas.

Ilmumispäeval tõusis mäng Steami müügiedetabelis esikohale ja püsib seal ka loo avaldamise hetkel. Praegu edestab “Disco Elysium” selliseid videomängumaailma raskekaallasi nagu “Destiny 2” ja “PUBG”.

Arvustuste agregaatoris Metacritic on “Disco Elysiumi” hinne loo avaldamise ajal 91 punkti sajast. Sellest, mida välismaised arvustajad ZA/UMi esikteosest arvavad, saad pikemalt lugeda siit.

“Disco Elysium” püsib Steami müügiedetabeli tipus.Foto: kuvatõmmis

Lisaks kuuele meediakanalite poolt kokku pandud arvustusele on Metacriticus “Disco Elysiumit” arvustanud ka kuus veebikeskkonna kasutajat, kelle koondhinne on hetkel 8,1 punkti kümnest.

Steami statistikat koondava veebilehe SteamSpy andmeil kerkis eile samaaegselt “Disco Elysiumit” mängivate kasutajate arv 2377 inimeseni. Selgub ka, et eile laeti mängu kohta YouTube’i üles 26 videot. Viimase nädala jooksul on YouTube’is “Disco Elysiumi” videoid vaadatud 187 630 korral.

Ka meie oleme “Disco Elysiumist” vaimustuses. Märt Belkin kirjutas enda arvustuses, et tegu on revolutsioonilise mänguga, mis on väärt iga sinu senti. Kui plaanid ise mängima hakata, siis vaata üle meie 6 nõuannet, mida “Disco Elysiumi” esimestel tundidel silmas pidada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.