Mängud

Küsitlusest selgub, millist uuendust mängijad järgmisest “GTA-st” kõige enam ootavad

Mida mängijad "GTA VI-s" näha sooviksid?Foto: imgur

Veebiväljaanne Inverse küsis 6500 mängijalt, mida järgmiselt “GTA-lt” kõige enam oodatakse. Selgub, et tulevastes “GTA” mängudes tahetakse näha rohkem võimalusi unikaalsete karakterite loomiseks.

Fännide arvates võiksid “GTA” mängud lubada mängijatel luua omanäolisi tegelasi, mis peegeldavad varasemast suuremal määral nende iseloomu ja eelistusi. “GTA V” pakub küll võimaluse tegelaste välimust muuta, kuid fännid soovivad veel enam võimalusi omapäraste karakterite loomiseks.

“GTA V” on saanud mängijatelt kiita laialdase riideesemete valiku poolest – mängus on üle 4000 erineva kehakatte. Küll aga on fännidele tuska valmistanud näiteks piiratud juuksestiilide hulk, mis võimalda mängijatel kehastuda just sellisteks tegelasteks nagu soovitakse. Loodetakse, et tulevastes mängudes see muutub.

Veel ei ole teada, kas “GTA VI” toob kaasa laialdasemad võimalused unikaalsete tegelaste loomiseks. Küll aga on kindel, et see mäng veel niipea ei ilmu. On spekuleeritud, et järgmist “GTA-d” peame ootama veel vähemalt kolm aastat.

Senikaua saame nautida aga “GTA V-te”, mis näeb eriti muljetavaldavate uuenduste tõttu välja parem kui mitmed uhiuued mängud.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.