Mängud

Praegu saad ühe viimase kümnendi tuntuima strateegiamängu kõigest 1 euroga

Väga hea arvutimängu saad kätte põhimõtteliselt tasuta.Foto: Relic Entertainment

Rubriiki toetab

Steamis on hetkel 95% alla hinnatud populaarne reaalajastrateegiamäng “Company of Heroes 2”. See tähendab, et mängu eest pead maksma ainult ühe euro.

“Company of Heroes 2” on strateegiamäng, kus saab Teise ilmasõja päevil lahingusse juhatada nii Nõukogude Liidu kui ka Saksa vägesid. Sinu ülesanne on lahinguväljal mikromajandada erinevaid üksuseid, silma peal hoida ressurssidel ja lõpuks lahingust võitjana välja tulla.

Taktikaliselt mõtlemine on oluline, kuna “Comapny of Heroes” kasutab TrueSight süsteemi, mis selgitab jooksvalt välja, mida su sõdurid täpsemalt näevad ja mida mitte. See teeb üksuste paigutuse lahinguväljal ülimalt oluliseks. Olemas on ka dünaamiliselt muutuv ilmastik, mis võib lahingu kulgu kiiresti otsustavalt muuta.

“Company of Heroes 2” on ühe euroga saadaval kuni 20. juulini. Muide, hiljuti kuulutati välja ja järg “Company of Heroes 3”. See ilmub enam kui aasta pärast, kuid hetkel on kõigil huvilistel võimalik seda tasuta proovida.

Kui jutt juba Steamile läks, siis hiljuti kuulutas Valve välja uue pihukonsooli Steam Deck. Tegu on Nintendo Switchist oluliselt võimsama kaasaskantava mängukonsooliga, mis mängib kõiki su arvutimänge.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.