Mängud

“Red Dead Redemption 2” sai uuenduse, mis muutis mängu graafika halvemaks

Pärast viimast uuendust on mängu valguslahendused tõepoolest teistsugused. Foto: Darealbandicooti Twitteri konto kuvatõmmised

Kotkasilmsed mängufännid on tähele pannud, et “Red Dead Redemption 2” uuendus 1.06 muudab mängu graafikat märgatavalt kehvemaks.

Tundub, et eelkõige on uuendusega kannatanud “Red Dead Redemption 2” valgustuslahendused. Selle demonstreerimiseks võrdleme kõrvuti kahte mängu kuvatõmmist.

See foto on tehtud “Red Dead Redemption 2” 1.00 versioonist, ehk enne viimast uuendust.

Akendest tuppa kiirgav valgus kumab rohkem ja suhestub realistlikumalt erinevate pindadega.Foto: Darealbandicooti Twitteri konto kuvatõmmis

See pilt on tehtud pärast 1.06 uuendust, mis väidetavalt mängu graafikat halvemaks muudab.

Valgus on mahedam ja mitmed kohad, mis olid varem valgustatud on nüüd hämaruses.Foto: Darealbandicooti Twitteri konto kuvatõmmis

Kuvatõmmiste vahelised erinevused ei ole just hiiglaslikud, kuid siiski märgatavad ja eelkõige tõepoolest valguse osas. Esimesel pildil, mis on tehtud enne viimast uuendust, kumab valgus pimedas ruumis eredamalt ja suhestub realistlikumalt erinevate pindadega. Kõige selgemalt näeb erinevust trepil – uuenduse-eelsel pildil jõuab valgus ülakorruse akendelt astmetele ja trepi käsipuule, alumisel pildil on see valguslaik aga sootuks puudu.

Üks peamisi teooriaid, millega üritatakse muutust selgitada väidab, et tegu on pelgalt tööõnnetusega. Mängu arendusstuudio Rockstar ei plaaninud graafilisi muudatusi, vaid need tulid 1.06 uuendusega kogemata kaasa. Arvatakse, et järgmise uuendusega tehakse praegune praak uuesti korda.

Rockstari poolt oleks tõepoolest kummaline meelega hakata “Red Dead Redemption 2” graafikat halvemaks muutma. Kuigi tegu on tehniliselt väga muljetavaldava ja koormava mänguga, ei ole mängijad täheldanud suuri tehnilisi probleeme, mis selliseid muudatusi nõuaks. Seega võib tõepoolest tegu olla õnnetu juhusega.

Vestern “Red Dead Redemption 2” oli eelmise aasta üks suurimaid mänge, mis noppis ka eelmise aasta parimate mängude auhindamisel käputäie autasusid.

Meie proovisime toimetuses järgi, kas ja kuidas on võimalik mängida “Red Dead Redemption 2” pimedana.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.