Mängud

Rekordid kukuvad: “Fortnite’i” mängijate arv kerkis üle 250 miljoni

Sportlaste seas on "Fortnite" laialt levinud.Foto: Epic Games

“Fortnite’i” arendusstuudio Epic Gamesi juht Tim Sweeney avaldas, et nende Battle Royale mängu kasutajate hulk on tõusnud üle 250 miljoni.

See tähendab, et võrreldes detsembriga on “Fortnite’i” mängijaskond kasvanud tervelt 35% võrra. Nii lühikese ajaperioodi kohta on tegu ülisuure tõusuga ning tundub, et see tendents jäktub ka tulevikus.

“Me ei näe absoluutselt mitte mingit allapoole liikuvat trendi,” selgitas Sweeney CNETile. Hoolimata sellest, et äsja ilmus samuti ülipopulaarne Battle Royale mäng “Apex Legends”, ei ole see “Fortnite’i” kasvule pärssivalt mõjunud. Vastupidi, uusi mängijaid on juurde tulnud oodatust rohkem.

Lisaks mängijaskonna kasvule püstitas “Fortnite” ka uue samaaegselt mängivate mängijate rekordi. Hiljuti mängis “Fortnite’i” korraga 10,8 miljonit inimest. Sellega purustati iseenda poolt varasemalt püstitatud rekord – veebruaris mängis “Fortnite’i” korraga 7,6 miljonit inimest.

Tim Sweeney rääkis hiljuti ka Epic Games Store’ist ja väitis, et uus mängupood on turule kasulik, kuid mängijad ei saa sellest veel aru.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.