Mängud

Sony kinnitab: PlayStation 5 jõuab Eestis müügile samal ajal, mil mujal maailmas

Kallied konsoole müüakse jätkuvalt, kuid võimalik on leida ka rahakotisõbralikke pakkumisi.Foto: Sony

PlayStation Eesti pressiteates kinnitatakse, et Sony uue põlvkonna mängukonsool PlayStation 5 jõuab siin turule 19. novembril ehk muu maailmaga samal päeval.

Eile avalikustas Sony PlayStation 5 konsoolide hinnad ja ilmumiskuupäevad. Sony uued konsoolid ilmuvad juba 12. novembril USAs, Jaapanis, Uus-Meremaal, Kanadas, Austraalias, Mehhikos ja Lõuna-Koreas. Ülejäänud turgudele jõuab PlayStation 5 nädal aega hiljem, 19. novembril.

Eesti turu väiksuse ja koroonast tingitud toomisraskuste tõttu on kohalikud mängufännid kartnud, et PlayStation 5 ilmumine võib siin viibida, kuid Sony kinnitab, et seda ei juhtu. Eestlased saavad esimesed PlayStation 5 konsoolid kätte 19. novembril.

Foto: Sony

Lisaks PlayStation 5 hindadele ja ilmumiskuupäevadele avalikustas Sony eile veel mitmeid uusi PlayStationi mänge, muuseas uue “God of Wari” ja Harry Potteri mängu. Täieliku ülevaate eilsetest PlayStationi uudistest leiad siit.

Microsoft avalikustas Xbox Series X-i ja Series S-i hinnad ja ilmumiskuupäevad eelmisel nädalal. Vaata siit, mis neid konsoole eristab ja kellele need mõeldud on.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.