Mängud

Täna on viimane võimalus tasuta päriseks saada viimaste aastate parim õudusmäng

Alien: Isolation.Foto: Creative Assembley

Rubriiki toetab

Veel täna on kõigil soovijatel võimalik tasuta päriseks endale krabada suurepärane õudusmäng “Alien: Isloation”. Mäng on Epic Games Store’is tasuta kuni kella kuueni õhtul, mil hind kerkib uuesti 37 euro juurde.

“Alien: Isloation” põhineb ilmakuulsal “Tulnuka” filmifrantsiisil ning asetab mängija filmidest tuntud Ellen Ripley tütre Amanda Ripley saabastesse. Amanda üritab välja selgitada, mis on tema emast saanud, kuid kosmosejaamas kõiki ja kõike veristav tulnukas teeb selle ülesande pehmelt öeldes keeruliseks.

“Isolation” on ülimalt pingelise atmosfääriga õudukas, mis mängija pulsi hetkega lakke lennutab. Oma ema jälgede ajamiseks peab Amanda kosmosejaamas ringi liikuma, kuid teda jahib pidevalt tulnukas, keda ei ole võimalik tappa ega relvadega kahjustada.

Mängija saab algelise liikumisanduriga silma peal hoida tulnuka asukohal, kuid kui vaenlane jõuab liiga lähedale, jääb üle ainult laua alla või kappi peitu pugeda ja oodata. Kõige pinevamatel hetkedel peab isegi nupuvajutusega hinge kinni hoidma, et Amandat jahtiv tulnukas teda ei kuuleks.

“Alien: Isolation” on omapärane ja ainulaadne mänguelamus, millesarnast mujalt naljalt ei leia. Kui sa seda veel mänginud ei ole, siis tee endale teene ja paranda see viga kohe praegu. Isegi kui sa oled “Isolationit” varem mänginud, siis võta see veel ühe korra ette.

Lisaks “Alien: Isolationile” on täna Epic Games Store’is viimast päeva tasuta saadaval ka kaardikogumismäng “Hand of Fate 2”. Lisaks sellele ära unusta, et praegu saavad kõik soovijad tasuta päriseks ka ühe PlayStationi parima eksklusiivmängu.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.