Mängud

Võta tasuta päriseks lõbus arvutimäng, millest saab korraga osa saada 10 000 inimest

"Quiplash" on lihtne ja lõbus mäng, mis ei röövi palju aega.

Rubriiki toetab

Kuni 26. aprillini on võimalik Steami vahendusel endale tasuta päriseks saada populaarne seltskonnamäng “Quiplash”. Koroona takistuseks ei saa: mängida saab ka kokku saamata üle interneti.

“Quiplash” on humoorikas ajaviitemäng, milles mängijad peavad vastama küsimustele, mis on enamasti üsna totrad. Õigeid ja valesid vastuseid ei ole: vasta mida tahad. Oluline on, et vastused oleksid leidlikud ja naljakad.

Korraga saab mängida 3-8 inimest ning kui kaks mängijat on küsimustele vastanud, on teiste kord hääletada oma lemmikvastuse poolt. Mängule on võimalik kaasa elada ka publikuna, kes saab hääletada, kuid mitte ise küsimustele vastata. Publiku ülempiir on 10 000 inimest, seega mängust saavad osa saada kõik. Võidab mõistagi see, kes kogub oma vastustega kõige enam hääli.

“Quiplashi” teeb lihtsasti kasutatavaks asjaolu, et mängimiseks ei ole ilmtingimata vaja arvutit. Liituda saab ka läbi nutitelefoni mängu veebilehele minnes spetsiaalse ruumikoodiga, mis genereeritakse mängusessiooni alguses. Mängijatel on võimalik läbi telefoni kiirelt küsimustele vastata ning läbi nutiseadme saab kaasa elada ka publik.

See online-funktsionaalsus teeb “Quiplahsist” hea mängu, mida ka koroonaajal koos seltskonnaga nautida. Kokku saada vaja ei ole, kõik saavad mänguga liituda tasuta oma kodust nutiseadme vahendusel.

Lisaks “Quiplashile” saad hetkel veel tasuta päriseks ühe parima õudusmängu, mis eales loodud. Puhtamuidu antakse ära ka üks suurimaid PlayStationi hitte.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.