Mobiilimängud

Proovi järele: uhiuut “Dota” mängu on võimalik ka Eestis telefonidel mängida

"Dota: Underlordsi" mängimiseks ei ole vaja arvuti taga istuda.Foto: kuvatõmmis

Äsja ilmunud mängu “Dota: Underlords” saab mängida lisaks arvutile ka nutiseadmetel. Ka Eestis on mäng iOSi ja Andriodi poekeskkondades tasuta saadaval.

“Dota: Underlords” kasvas välja Auto Chessi nime kandvast mängulaadist, mis näib olevat 2019. aastal mängumaastikul uus kuum teema. Tegu on strateegilise ressursimajandamise mänguga, milles võtavad omavahele mõõtu maleruudustikule seatud tegelased. Võidud toovad sisse rohkem kulda, milleg saab soetada uusi tegelasi, ja kasulikke esemeid, mis aitavad lahingu kulgu sinu kasuks pöörata.

“Dota: Underlordsi” on võimalik mängida nii üle interneti teiste mängijate vastu ja ka üksinda. Olemas on ka ristvõrgu tugi, seega mobiilil mängides saad pidada lahinguid enda arvutit kasutava sõbra vastu. Võimalik on ka alustada matši arvutil ja hiljem seda sama mängu nutiseadmel jätkata.

Lisaks “Dotale” on enda Auto Chessiga maha saanud ka “League of Legends” ning võttes arvesse selle mängulaadi fenomenaalset populaarsust, siis tõenäoliselt on lähitulevikus oodata sarnaste teoste laviini. Näiteks on juba töös “CS:GO” Auto Chessi mängulaad.

“Dota: Underlordsile” on kindlasti põhjust pilk peale visata. Internetis räägitakse, et tegu on kaasahaarava ja viimistletud mänguga ning ühe parima saadava oleva Auto Chessi hübriidiga. Lisaks, mäng on saadaval tasuta, nii et kui see meeldima ei peaks, siis kaotatud ei ole midagi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.