Raamat

Ajakirjad Elisa Raamatus: kerge lugemine lõunapausil või teel olles

Ajakirjad.Foto: Dmitri Kotjuh/Järva Teataja/Scanpix

Elisa Raamat on suurepärane rakendus raamatugurmaanidele. Alati aga ei ole võimalik raamatule keskenduda, olgu põhjuseks ümbritsev jutuvada või veidi loksutav linnaliinibuss. Õnneks on probleemile lahendus.

Lisaks 2500-le raamatule leiab lugeja Elisa Raamatust ka üheksa tuntud ja armastatud ajakirja. Millised need on?

Peredele

Pere ja Kodu pakub nõuandeid lastekasvatuse, pere, suhete ja kodu osas. Kodukiri pakub lugejale ideid ja praktilisi nõuandeid kodusisustuse, renoveerimise, aianduse ja käsitöö valdkonnas. Ajakirjade abil suudab iga lugeja oma kodule värsket ilmet ja isikupära anda.

Naistele

Eesti Naine, Naisteleht ja Anne & Stiil inspireerivad, pakuvad äratundmisrõõmu ning annavad nõu, kuidas argielu lihtsamalt korraldada ning välimuse ja hinge eest paremini hoolt kanda.

Uudishimulikele

Juba üle 20 aasta eestlaste salajast uudishimu rahuldanud Kroonika ei vaja ilmselt tutvustamist kellelegi. Kuumimad seltskonnauudised ja üllatavaimad kõlakad on garanteeritud.

Asjaarmastajatele

Oma Maitse on suurepärane kaaslane neile, kes peavad lugu heast toidust. Eesti suurima toiduajakirja igas numbris on vähemalt poolsada retsepti – ideid jätkub igasse olukorda. Kalale pakub seevastu lugemist nii algajale kui tõsisemale harrastuskalamehele. Ajakiri tutvustab erinevaid püügiviise, Eesti veekogusid ning nende elanikke.

Meile kõigile

Alati saaks teha veel midagi oma tervise heaks. Tervis Pluss inspireerib lugejaid tegema tervislikumaid valikuid. Põnevad persoonilood, psühholoogiateemad ning trenni- ja toitumisnipid aitavad teha elus soovitud muudatusi.


Kõigi ajakirjade puhul on võimalik lugeda nii kõige uuemaid kui ka möödunud numbreid. Lugeda on võimalik ka siis, kui seade ei ole võrku ühendatud – selleks tuleb eelnevalt teha vaid paar nupuvajutust. Ajakirjade lugemise võimalus sisaldub kuutasu sees ning midagi juurde maksta pole vaja. Esimesed kaks nädalat saab teenust kasutada tasuta!

Märksõnad: , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses