Raamat

Elisa Raamatu novembri eksklusiiv on üks tõeliselt kummaline meistriteos

Foto: Shutterstock

Rubriiki toetab

  • Ligi 4000 raamatut ootavad sind!
  • Loe või kuula telefonis ja tahvlis
  • Vaata rohkem!

See ei ole põhjamaine krimiromaan. See pole armastuslugu, peredraama ega isegi mitte reisikiri. See on midagi, mida sa ilmselt varem kohanud pole. 

Elisa Raamatu novembri eksklusiivraamat “Kummalised sõnumid” on oivaline segu fantaasiast, mõistatustest, maagiast ja paranormaalsusest, mille köidab kokku teose olulisim komponent – huumor. 

Teose peategelane Hannah on otsustanud oma senisele elule selja pöörata. Täiesti kogemata põletas ta maha enda ja oma truudusetu abikaasa maja ning asub tööd otsima – sellist, mis vähegi maksaks. Ootused ei ole kuigi kõrgel ja nii alustabki ta tööd Kummalistes Sõnumites, ajalehes, mille eesmärk on teatada iseäralikust ja imelisest kõikjalt maailmast. 

Oleks naiivne eeldada, et sellise ajalehe toimetusse kuulub mõni igav karakter. Vastupidi – kolleegide hulgas on üks värvikam kui teine, ajakirjanikud on kas paranoilised või hellitavad esmaspäeviti enesetapumõtteid, ja kõige tipuks juhib ajalehte masendunud alkohoolik.

Paljud vaid irvitavad Kummaliste Sõnumite üle, kuid linnas leiavad tõepoolest kõigi nina all aset üleloomulikud sündmused. Sündmused, mille kõrval ajalehes kajastatud pöödanud uudised tunduvad lapsemänguna. Võib-olla on tegelikkus väljamõeldistest veel kummalisem?

Linnafantaasia kategooriasse kuuluvat teost võiksid lugeda kõik, kes peavad lugu headest tegelaskujudest, hoogsast süžeest ja mõnusast huumorist. Meeldejääv lugemiselamus on garanteeritud. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.