Raamat

Kodumaine headus: 3 populaarseimat Eesti autorite teost Elisa Raamatus

Kui soovid nautida kaamaalaste kirjutatud teoseid ja teada saada, mida neil öelda on, võid kätte võtta näiteks ühe neist kolmest raamatust. Just need Eesti autorite raamatud on köitnud tuhandete Elisa Raamatu kasutajate tähelepanu.

1. Mihkel Raud „Kus ma olen ja kuidas sina võid palju kaugemale jõuda

Eneseabiõpikute valik võtab silme eest kirjuks, kuid eestlastele paistavad olevat kõige südamelähedasemaks saanud just Mihkel Raua õpetussõnad. Pole ka ime – on ju tegu Eesti ühe armastatuima saatejuhi, muusiku ja kirjanikuga. 

Oma raamatus tutvustab Raud nippe, mida ta edu saavutamiseks kasutas – ja nagu pealkiri lubab, võib lugeja neid nippe targalt kasutades veelgi kaugemale jõuda. 

2. Stig Rästa „Minu Kennedy

Aus ja ehe raamat populaarse muusiku Stig Rästa elust on pakkunud lugemisrõõmu ja mõtteainet tuhandetele eestlastele.

Teoses räägib Stig oma noorusajast Lasnamäel, muusikast ja Eurovisioonist ning palverännakust Santiago de Compostelasse. Raamatukaante vahele on jõudnud ka nii mõnigi teema, millest tavaliselt vaikitakse – muusik räägib avameelselt nii depressioonist kui narkootikumidest.

3. Andrus Kivirähk „Kaka ja kevad

2009. aastal ilmunud raamat on pugenud sügavale laste ja lapsemeelsete südametesse. Muhe, südamlik ja vaimukas kogumik sisaldab ajakirjas Täheke ilmunud ning laste heakskiidu (ja kurjade tädikeste pahase porina) pälvinud lastelugusid. 

 „Kakast ja kevadest“ tavalisi lasteraamatute tegelasi – pehmeid ja karvaseid loomakesi – ei leia. Nende asemel on lugudes koha sisse võtnud terve hulk veidraid olevusi, näiteks kakajunn, munevad sokid ja mereröövlist lusikas. 

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.