Raamat

Lugemissoovitus: 4 erootilist ja romantilist teost, mis lugejat külmaks ei jäta

Foto: Shutterstock

Rubriiki toetab

  • Ligi 4000 raamatut ootavad sind!
  • Loe või kuula telefonis ja tahvlis
  • Vaata rohkem!

Maailm ei keerle vaid krimiromaanide ja elulugude ümber, mis tihtipeale traagiliselt lõppevad. Vahel tasub vaadata ka millegi romantilise ja kirgikütva poole.

Kui oled lõpututest krimiteostest väsinud, siis heida pilk peale Elisa Raamatu loetuimatele armastusromaanidele.

Alessandra Torre „Mustad valed“

Alessandra Torre on paljude New York Timesi menukite autor. Tema romaanid on täis põnevust, erootikat ja romantikat.

Kahekümneaastaselt oli Brant juba tehnoloogiamiljardär. Ta on olnud minuga koos kolm aastat, teinud neli abieluettepanekut. Olen andnud talle neli eitavat vastust. 

Lee niidab muru, kui ta just majaperenaisi ei põruta. Olen teda kaks aastat lakkamatult jälitanud. Olen valmis armastuse nimel võitlema, valetama, varastama. Aga kumba meest vajan ma rohkem?

E. L. James „Viiskümmend halli varjundit“

„Viiskümmend halli varjundit“ räägib kirjandustudengist Anastasiast, kes intervjueerib ettevõtjat Christian Greyd ja leiab, et mees on väga ligitõmbav, ent heidutav. 

Anastasia püüab mehest mitte mõelda, kuni too Ana üles otsib ja välja kutsub. Grey küll hoiatab, et parem oleks temast eemale hoida, kuid see vaid suurendab Ana huvi.

Greyl on kinnisidee kõike kontrollida, ent sellest hoolimata alustavad nad kirglikku armusuhet. Ana õpib tundma oma ihasid ning avastab ka Grey sünged saladused.  

J. A. Redmerski „Igaviku äärel“

J. A. Redmerski on New York Timesi raamatumüügiedetabeli menukite auhinnatud autor, kelle raamatud on ilmunud juba kahekümnes keeles.

Kahekümneaastane Camryn teadis täpselt, milliseks tema elu kujuneb. Ühel päeval istub ta aga bussi ja asub teele, et ennast leida. Selle asemel leiab ta hoopis Andrew Parrishi.

Seksikas ja põnev Andrew veenab Camrynit tegema asju, millest neiu kunagi mõelnudki pole, ja näitab talle, kuidas anda järele oma kõige sügavamatele ihadele. 

Andrew’s on aga peidus midagi palju enamat, kui esmapilgul paistis. Kas Andrew saladus liidab nad kokku või hävitab selle, mis nende vahel tekkida võib? 

E. L. James „Viiskümmend tumedamat varjundit“

Ana Steele, kes on heitunud noore ärimehe Christian Grey süngetest saladustest, lõpetab nende suhte ja alustab karjääri kirjastuses. Ometi ihkab ta endiselt Greyd ja kui Grey tahab suhet jätkata, ei suuda ta sellele vastu panna. 

Varsti saab ta oma rikutud, kompleksidega ja nõudliku Viiekümne Varjundi piinavast minevikust teada rohkem, kui oleks eales lootnud. Samal ajal kui Grey võitleb sisemiste deemonitega, peab Ana tegema elu tähtsaima otsuse.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.