Raamat

Mida maailm loeb: bestsellerite järgi vaadates ikka krimkasid!

Kirjanikud on vahepeal meeletult tööd teinud ning on jõudnud järeldusele, et vahepeale tuleks post püsti lüüa ja raamatuid välja anda. Lugejatel on jällegi nälg kole suur ja sestap toomegi teieni selle nädala New York Timesi bestsellerite ilukirjandusliku paremiku.

James Patterson ja Nancy Allen  – Juror #3

Esimest nädalat tabelis olev kriminull haarab lugeja närvid kohe kindlasti raudsesse haardesse ja enne lõppu lahti ei lase. Kriminullidele tavapäraselt mõrvatakse siin teoses inimene. Juhtumi keskmesse satub aga advokaat Ruby Bozarth, kes avastab peagi, et mõrvaga seotud tegelaste puhul ei ole asjad üldse nii nagu peaks.

Raamatu saab endale hankida Kindle’i e-raamatute poest.

Clive Cussler ja Boyd Morrison  – Shadow Tyrants

Ka see raamat on uue tulijana tabelisse jõudnud. Tegemist on “The Oregon Files” sarja 13. raamatuga.

2000 aastat tagasi käskis üks impeeriumi pealik väikesel meeskonnal, kel vajalikud teadmised ajaloo muutmiseks muuta inimkonna ajalugu. Täna on kaks impeeriumi võitlemas üksteisega, kummalgi eesmärgiks päästa maailm. Üks impeeriumitest kasutab enda võidu saamiseks aga aina hullemaid ja hävitavamaid meetodeid.

Raamatut saab hankida Kindle’ist ja Rahva Raamatust.

Kevin Kwan – Crazy Rich Asians

Tegemist on komöödiaga, kus figureerivad kolm hiigelrikast Aasia perekonda. New Yorgist pärit Rachel Chu nõustub veetma suve oma poiss-sõbraga Singapuris.

Endalegi üllatuseks avastab ta, et tema poissõber elab sisuliselt palees, lendab rohkem eralennukiga kui sõidab autoga ning elab muidu ka üpriski rikka inimese elu. Loomulikult eksisteerivad selles glamuursuses pereliikmed, kes elavadki vaid seltskonnaajakirjanduse hea hinnangu nimel ning pereema, kes teab pojast paremini, kellega tema võsu abielluma peaks.

Raamatut saad hankida näiteks Kindle’i e-poest.

Füüsilisel kujul on teos saadaval Rahva Raamatus ja Apollos

Dean Koontz – The Forbidden Door

Teist nädalat tabelis olev raamat pakub närvikõdi ja tõenäoliselt paneb lugeja raamatust või lugerist veidi kõvemini kinni haarama.

Jane oli FBI parim agent, kuni salajane organisatsioon, kes omab tehnoloogiat muuta inimeste mõtteid, muutis ta kõige jälitatavamaks inimeseks maailmas. Tänu Jane suurepärastele ellujäämisoskustele on ta suutnud siiani kurjameid vältida, aga kuna viimased suudavad kontrollida mõtteid, on see aina raskem.

Raamatut saab hankida Kindle’i e-poest.

J.D. Robb  – Leverage in Death

Ka see raamat on tabelis teist nädalat järjest.

Ühe lennufirma jaoks on kätte jõudnud pöördeline ja suure kasumiga lepingu sõlmimise moment, kuniks viimasele ja kõige olulisemale kohtumisele marsib sisse ettevõtte turundusjuht, kelle keha ümber on riputatud pommivöö. Edu asemel räägivad ajalehed surmast.

Miks nii? Oli see vaid sabotaaž või on tegelikult vaja varjata midagi suuremat?

Osta Kindle’ist või Rahva Raamatust raamat ja loe.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.