Raamat

Mida maailm loeb? Muidugi raamatut Netflixi hittfilmist

Rubriiki toetab

  • Ligi 4000 raamatut ootavad sind!
  • Loe või kuula telefonis ja tahvlis
  • Vaata rohkem!

Uus aasta, vanad raamatud. Aga no seda aastat on vaid kümmekond päeva olnud ka, kus sa siis nii kähku bestselleri jõuad valmis vorpida.

Sellegi poolest, vaatame ära, millised on need raamatud, mis on täna hitid ja mida kindlasti nädalavahetuseks sülle haarata? Info saabub nagu ikka Ameerikast, New York Timesi bestsellerite nimistust.

Douglas Preston ja Lincoln Child – VERSES FOR THE DEAD

Tegemist on kriminulliga, kus FBI agent Pendergast peab asuma uurima sarimõrvari jälgi. Sarimõrvar, kes üle terve maakonna inimesi teise ilma saadab, jätab ka müstilisi sõnumeid näiliselt seosetutele hauakividele.

Raamatut saad hankida Rahva raamatust, e-raamatuna Amazoni Kindle’i veebipoest ja audioraamatuna Audible’ist.

Delia Owens – WHERE THE CRAWDADS SING

Noor tütarlaps, Kya, elab täielikult soos ning on loodusega sõber. Lähedal asuvad küla elanikud peavad seda veidi veidraks ning kui leitakse noore mehe laip, hakatakse loomulikult süüdistama sootüdrukut. Aga kas ta on ikka mõrvar ja kes ta üldse on?

Saa teada, ostes raamat Rahva Raamatust ning e-raamat Amazon Kindle’ist. Audioraamat on ka, selle saab muidugi Audible’ist.

James Patterson – TARGET: ALEX CROSS

Alex Cross on kriminaaluurija, kes lahendab pidevalt ülikeerulisi kuritegusid. Selles loos on kaalul nii tema, kui ka tema perekonna elu ja Cross peab mängu panema kõik oskused, et kõik osapooled sündmusest eluga välja tuleksid.

Hangi e-raamat Kindle’ist või audioraamat Audible’ist.

Josh Malerman – BIRD BOX

See on see sama Bird Box, mille kohta Netflix hoiatuse pidi väljastama  – ärge selles filmis tehtavat kodus järele proovige. Maailmas liiguvad ringi koletised, keda silmates tabab inimest meeletu enesehävitushoog. Lõpuks on maailma järele jäänud käputäis ellujääjaid, kes seotud silmadega end elus hoiavad.

Martin Liivand ütles, et film ei olnud üldse õudne. Aga äkki raamat on?

Proovime. Osta saab e-raamatuna Amazonist ja audioraamatuna Audibl’iest.

Stuart Woods – A DELICATE TOUCH

Stone Barrington on esoteerika ja kõige selle juurde käiva müstilise uurija. Tema kunagine klient palub temalt abi pisikese mõistatuse lahendamiseks, mis tundub Barringtonile esmapilgul väga lihtsa tööna. Mõistatuse lahendamine toob aga päevavalgele faktid minevikust, mis puudutavad paljusid kuulsusi, kes üsnagi kindlasti ei tahaks, et minevikusündmused päevavalgele tuleks. Mida teha?

Raamatut saab osta Amazon Kindle’ist või audioraamatuna Audible’ist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.