Raamat

Noorte lemmik: maagilise realismi piire kompav romaan jääb kummitama veel kauaks

Rubriiki toetab

  • Ligi 4000 raamatut ootavad sind!
  • Loe või kuula telefonis ja tahvlis
  • Vaata rohkem!

Kooli alguseni on jäänud umbes nädal – see on täpselt parasjagu aega, et teha kooliks viimased ettevalmistused, nautida suve lõppu ja lugeda läbi üks kaasahaarav raamat – romaan suurest, keelatud armastusest. 

“Miljon Juunit” viib lugeja eriskummalisse maailma, mis on meie maailmaga palju sarnasem, kui pealtnäha paistab. See on maailm, mis on täis fantaasiarikkaid detaile, mis kannavad lugeja läbi hingematvalt kauni armastusloo.

Autor Emily Henry jutustab loo mälu ja mälestuste suhtelisusest, sõprusest ja ustavusest – ning selle kõige keskmes on kaks vaenujalal olevat perekonda. Loomulikult kahe perekonna võsukesed armuvad teineteisesse ning võtavad eesmärgiks paljastada tõde needuse kohta, mis nende perekondi juba mitmendat põlve kimbutab.

Raamatu võlu avaldub eelkõige poeetilises keeles ja autori erakordses jutuvestmisoskuses, mis haarab lugeja endasse ja paneb kaasa elama sellele originaalsele, samas südantlõhestavale loole. See on täiuslik valik noortele, kes otsivad raamatutest romantikat, sõprust ja maagiat.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.