Raamat

Populaarne teos nüüd Elisa Raamatus: Yuval Noah Harari menukad õppetunnid aitavad näha maailma uue nurga alt

Foto: Shutterstock.com

Dr Yuval Noah Harari on osutunud üheks viimase aja populaarseimaks autoriks, kelle teostest räägivad nii sõbrad raamatuklubis kui ka Bill Gates ja Barack Obama.

Harari on Oxfordi ülikooli doktorikraadiga ajaloolane, kel on haruldane võime kirjutada keerulistel teemadel selgelt ja kaasahaaravalt. 

Harari ülimenukas teos „Sapiens“ uuris inimkonna minevikku ning sellele järgnenud „Homo Deus“ vaatles tulevikku. Kolmandas menuteoses „21 õppetundi 21. sajandiks“ pühendub ta tänase päeva tähtsaimatele küsimustele.

Mil moel muudavad arvutid ja robotid inimlikkuse olemust? Kuidas võidelda võltsuudiste epideemia vastu? Kas rahvusel ja religioonil on veel tähtsust? Mida peaksime õpetama oma lastele?

Harari tõstatab küsimused, mida peame endale esitama, et peadpööritavalt muutuvas ja aina rohkem lõhestunud näivas maailmas ellu jääda.

Kahekümne ühes ühtaegu sügavamõttelises ja provokatiivses peatükis arendab autor edasi oma eelmiste teoste ideid ja otsib selgust nii ühiskondlikes, tehnoloogilistes kui ka eksistentsiaalsetes küsimustes.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.